PL / EN
KOLORY W STYLU RETRO CZYLI LOOKBOOK MENBUR NA WIOSNĘ LATO 2012

KOLORY W STYLU RETRO CZYLI LOOKBOOK MENBUR NA WIOSNĘ LATO 2012

Wysublimowana elegancja w stylu retro, eteryczna kobiecość, klasa i naturalność – koniecznie obejrzyj buty i torebki pochodzące z najnowsze kolekcji MENBUR!

MENBUR to hiszpańska marka, która powstała już w 1969 roku. Jej historia od samego początku związana jest z kobietami. Głównym celem MENBUR jest bowiem znalezienie trafnej odpowiedzi na potrzeby i pragnienia pań. Za pomocą harmonii, perfekcji, elegancji oraz naturalności marka tworzy stylowe obuwie i torebki.

 

W sezonie wiosna lato 2012 hiszpańska marka stawia na eteryczność i kobiecość. Delikatność i wygoda to niewątpliwie najważniejsze cechy najnowszej kolekcji. W projektach nie zabrakło jednak odrobiny nowoczesności. Klasyczne, wysublimowane kształty produktów zostały bowiem ozdobione licznym ciekawymi detalami. Kwiaty, kokardy i koraliki mienią się na torebkach i butach MENBUR.

 

Kolekcja MENBUR na wiosnę lato 2012 dostępna jest w sieci na stronie http://www.lukamo.pl/ oraz http://menbur.com/. Projekty można także zakupić w butiku znajdującym się w centrum handlowym Wola Park.video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MENBUR | trendy wiosna lato 2012 | lookbook |

podobne artykuły