Logotyp serwisu lamode.info
KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA MARKI BARTEK

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA MARKI BARTEK

Kolorowe, a do tego wygodne i stabilne - takie jest dziecięce obuwie BARTEK. Zobaczcie, co polska marka proponuje dla najmłodszych w ramach swojej najnowszej kolekcji! 

Firmy zajmujące się projektowaniem obuwia dziecięcego stoją przed nie lada wyzwaniem. Nie łatwo bowiem stworzyć projekt, który z jednej strony będzie przyciągał kolorem i ciekawym designem, a z drugiej, zapewni najmłodszym klientom stabilność, wygodę i bezpieczeństwo podczas używania. W łączeniu tych dwóch zależności już od kilkunastu lat bezkonkurencyjna jest polska marka BARTEK

 

Eksperci projektujący obuwie BARTEK zauważają, że najczęściej popełniany błąd przy zakupie dziecięcych butów, to sugerowanie się ceną. Wychodząc z założenia, że nie warto inwestować w droższe obuwie, ponieważ dziecko szybko z niego wyrośnie lub je zniszczy, działamy niestety na niekorzyść naszych pociech. Nawet, jeśli na pierwszy rzut oka buty za kilkadziesiąt złotych wydają się dobre i efektowne z wyglądu, mogą szkodzić naszemu dziecku, gdyż nie zapewnią stopom odpowiedniej stabilności. Odradza się także zakładanie używanych modeli, co może skutkować tym, że dziecko ze zdrowymi stopami będzie naśladowało błędy poprzednika, np. źle stawiało kroki, a oprócz tego istnieje również ryzyko, że maluch zarazi się grzybicą. Decydując się na zakup nowego modelu, bardzo często nie zwracamy też uwagi na materiał, z którego wykonane są buty. Nie mamy świadomości, że wiele z nich może zawierać substancje rakotwórcze.

 

Kupując buty marki BARTEK możemy mieć pewność, że produkty są w 100% bezpieczne, a w dodatku ich design umiejętnie łączy technologię z ciekawymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Najlepszym tego przykładem jest choćby najnowsza kolekcja, w ramach której znalazło się wiele interesujących modeli idealnych dla dzieci w każdym wieku – od kilkumiesięcznych, po tych w wieku szkolnym.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/61557_cena od_169,90.jpg

fot. materiały prasowe 

 

Tej wiosny dzieci muszą obowiązkowo poczuć lekkość, wolność, swobodę – bo liczy się pasja życia! Niecodzienną lekkość linii zapewnia wykorzystanie nowoczesnej technologii produkcji spodów. Cholewka sięgająca nieco powyżej kostek została miękko wykończona, dziei czemu lekkie i elastyczne spody nieograniczają ruchomości stawów oraz czynności mięśni, co znacznie wpływa na walory użytkowe modelu.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/61828_61827_cena od 169,90.jpg

fot. materiały prasowe 

 

W ofercie marki znajdziemy również kolorowe mięciutkie mokasynku. Spody wykonane zostały z termokauczuku, a cholewki z miękkiej skóry zawinięte pod stopy, zamiast sztywnej podpodeszwy – to nadzwyczajna elastyczność przyjazna dla stopy malucha. System ten sprawia, że lekki i swobodny jest każdy krok każdego malucha. Ręcznie szyta, jak w indiańskim mokasynie wstawka, podkreśla miękkość całego bucika, a podwyższony czubek buta daje jeszcze większą swobodę paluszkom.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/61852_cena od 159,90.jpg

fot. materiały prasowe 

 

Kolejna z najnowszych propozycji do marki to model uniwersalnych chłopięcych trzewików z regulowaną sznurówką, która umożliwia optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp dziecka.  Elastyczna podeszwa sprawia, że model idealnie sprawdza się podczas zabaw na świeżym powietrzu, a anatomicznie zaprojektowany kształt modelu pomaga utrzymać stopy w prawidłowym położeniu - wspomaga je w trakcie chodzenia, amortyzuje wszelkie nieprzyjemne wstrząsy i zapewnia stabilność, tak bardzo ważną zwłaszcza wśród tych najmłodszych dzieci.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/64233_cena od 219,90.jpg

fot. materiały prasowe 

 

W ofercie polskiej marki znajdzie się także coś dla małych elegantek. Efektowne botki swój oryginalny wzór zawdzięczają ażurowej cholewce połączonej z ozdobami w postaci frędzli o różnej długości. Sprężysta i lekka podeszwa zginająca się na linii zgięcia palców, a elastyczna tylna część buta utrzymuje nogę we właściwym położeniu i zabezpiecza staw skokowy przed skręceniem.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/67202_cena od 219,90.jpg

fot. materiały prasowe 

 

Dla starszaków zaproponowano m.in. designerskie wykonane w całości ze skor naturalnych, czyli materiałów dobrze pochłaniających pot. Dodatkowa perforacja jeszcze bardziej poprawia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnatrz buta, a miękka pianka umieszczona nad kostkami, zapewnia odpowiednią stabilizację stawu, jak również zapobiega otarciom. Model posiada elementy odblaskowe, dzięki którym dziecko będzie jeszcze lepiej widoczne na drodze po zmierzchu.

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/pepitka - zolenko i trzewik.jpg

fot. materiały prasowe 

 

Lekko, delikatnie, zwiewnie. Tak mają się poczuć klientki marki BARTEK. Modele inspirowane kolorami lata, zdobione przeszyciami i wycięciami oraz drapowaną wstążką. Regulacja w postaci pasków rzepowych lub sznurówkę pozwala na odpowiednie dopasowanie do różnych tęgości dziewczęcych stóp. Specjalnie zaprojektowana antyposlizgowa podeszwa zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy.  

 

Warto dodać, że buty BARTEK posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz są poddawane certyfikacji znaku Zdrowa Stopa

 

KOLOROWO, WYGODNIE I BEZPIECZNIE - NOWA KOLEKCJA OBUWIA DZIECIECEGO MARKI BARTEK/LOGA.JPG

 

Najnowsza kolekcja marki BARTEK dostępna jest w sklepach stacjonarnych i na www.sklep.bartek.com.pl.

 

Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych modeli. 

 

tagi: Bartek | obuwie dziecięce | obuwie dla dzieci | buty dla dzieci | buty Bartek | kolekcja | dzieci |

podobne artykuły