Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA ZAPACHÓW AERIN W SKLEPIE INTERNETOWYM ESTEELAUDER.PL

KOLEKCJA ZAPACHÓW AERIN W SKLEPIE INTERNETOWYM ESTEELAUDER.PL

Poznajcie wyjątkową kolekcję zapachów marki AERIN dostępną w ofercie nowo otwartego sklepu www.esteelauder.pl

„Zapachy mają niemal magiczne działanie: potrafią tworzyć nastrój i błyskawicznie zmieniać emocje”. Trudno nie zgodzić się z Aerin Lauder, założycielką i dyrektor kreatywną marki AERIN. Tym bardziej, jeżeli sięgniemy po jeden z najnowszych produktów, które powstawały pod jej uważnym nadzorem. Pięć zamkniętych w różnych flakonikach perfum AERIN to emocje, styl życia i ambicje towarzyszące nam w najważniejszych momentach naszego życia. Jak lepiej zatrzymać szczególne dla nas chwile, jeśli nie ulubionym zapachem? Niezależnie od tego, czy przywołuje wrażenie blasku słońca podczas długiego spaceru na plaży, czy też przywodzi na myśl spokój zacisznej, górskiej chaty, każdy produkt z najnowszej kolekcji AERIN opowiada własną historię.

 

Gardenia Rattan, Amber Musk, Lilac Path, Ikat Jasmine oraz Evening Rose - te zapachowe propozycje z łatwością przeniosą Was w świat zupełnie innych, wyjątkowych doznań. Nie mniej ważnym elementem kolekcji są także opakowania. Design buteleczek inspirowany był codziennym życiem Aerin Lauder oraz naturalnymi elementami, takimi jak kamienie i kwiaty. Wszystkie produkty ozdobione są przypominającym klejnot kamieniem w łagodnym pastelowym odcieniu, idealnie dobranym dla konkretnego zapachu. Wyjątkowości dodają perfumom także kartoniki ozdobione wzorem stworzonym przez AERIN we współpracy z marką Lee Jofa, które idealnie odzwierciedlają historię danego zapachu.

 

Macie ochotę jak najszybciej poznać te historie? Wszystkie zapachy z nowej kolekcji AERIN dostępne są wyłącznie w ofercie nowo otwartego sklepu www.esteelauder.pl. Świeży projekt firmy Estée Lauder to jednak nie tylko sklep, w którym kupicie wszystkie produkty amerykańskiej firmy, ale również atrakcyjna platforma kontentowa. Znajdziecie na niej ciekawe porady, inspiracje, a także wywiady z ambasadorkami Estée Lauder. A wszystko to w pięknej graficznej odsłonie, która sprawi, że dostępne na stronie treści polubicie równie mocno, jak produkty od Estée Lauder. 

 

tagi: AERIN | zapach AERIN | perfumy AERIN | Estée Lauder | kolekcja | sklep internetowy |

podobne artykuły