PL / EN
KOLEKCJA SKÓRZANYCH KURTEK IRO DLA DZIECI

KOLEKCJA SKÓRZANYCH KURTEK IRO DLA DZIECI

Skórzane kurtki IRO podbiły już serca gwiazd, a teraz trafiają do szaf najmłodszych! Zobaczcie kultowe ramoneski marki w wersji dla dzieci.

Francuska marka IRO szturmem zdobyła branżę mody! Wszystko to za sprawą wysokogatunkowych skórzanych kurtek, które łączą w sobie ponadczasowe fasony oraz design na najwyższym poziomie. Ramoneska stała się znakiem rozpoznawczym projektantów brandu, którzy na fali sukcesu postanowili wypuścić linię dedykowaną najmłodszym.

 

„Obaj z bratem mamy dzieci i zawsze uważaliśmy, że świetnym pomysłem byłoby stworzenie miniaturowych wersji naszych projektów, które mogliby nosić najmłodsi. Zaprezentowane propozycje to nasz znak rozpoznawczy, który doskonale oddaje ducha naszej marki" - powiedział designer i współzałożyciel IRO, Laurent Bitton.

 

W kolekcji znajdziemy, więc kultowe modele, będące współczesną interpretacją rock n' rollowego ducha. Projekty dostępne będą w wersji uniseks, dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Ceny zaczynają się od 350 euro, a produkty możecie nabyć w sklepach IRO we Francji.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: IRO | IRO kids | skórzane kurtki | Arik Bitton | Laurent Bitton |

podobne artykuły