PL / EN
KOLEKCJA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA

KOLEKCJA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA

Niech Twoją szafą zawładnie Chaos! Wyjątkowa kolekcja Noir marki Chaos by Marta Boliglova!

Glamrock to trend, który bardzo mocno zakorzenił się w modzie ostatnich sezonów. Kolekcja „Noire” Chaos by Marta Boliglova to kwintesencja tego stylu- jest ostro, zdecydowanie, z pazurem.

 

W kolekcji zobaczymy wyjątkowe ramoneski, małe czarne w rockowym stylu, skórzane legginsy, bluzy z oryginalnymi wstawkami oraz T-shirty z hasłami, które stylem naśladują uliczne graffiti. Nie bez  powodu na scenerię sesji zostały wybrane dawne Zakłady Mechaniczne "Ursus" w Warszawie- ich mroczne, nieco "slumsowe" otoczenie stanowiło doskonałe tło dla kolekcji "Noire". W roli modelki wystąpiła prezenterka telewizyjna Agnieszka Szulim, która mocno kojarzy się z rockowym stylem.

 

"Charakterystyczny  dla tej kolekcji jest czarny kolor oraz skórzany look. Jest mocno, pewnie, stanowczo. Dlatego własne nie widziałam nikogo innego na miejsce Agnieszki w roli modelki. Ta silna, odważna i wyjątkowa kobieta idealnie odzwierciedla charakter kolekcji."- mówi właścicielka i projektantka marki Chaos, Marta Boligłowa.

 

Ubrania wyróżnia wszystko to, co jest znakiem rozpoznawczym marki Chaos by Marta Boliglova- najlepsze tkaniny, świetne kroje idealnie dopasowujące się do sylwetki i podkreślające jej atuty, mistrzowska precyzja wykonania. Dzięki wyjątkowemu połączeniu najlepszych materiałów z klasycznymi krojami zyskujemy wiele możliwości stylizacji. Możemy postawić na rockowy „total look” i założyć skórzane legginsy, ramoneskę i t-shirt, ale również wybrać jeden mocny detal i zrównoważyć go spokojnymi dodatkami. To właśnie uniwersalność kolekcji „Noire” sprawia, że ubrania te możemy nosić zarówno w dzień, jak i na wielkie, wieczorowe wyjście. Za każdym razem gwarantują oryginalną, niepowtarzalną stylizację, która jest gwarancją modowego sukcesu- w ubraniach z kolekcji „Noire marki Chaos by Marta Boliglova na pewno nie przejdziesz niezauważona!

 

Nie znasz jeszcze marki Chaos by Marta Boliglova? Najwyższa pora to zmienić! Ubrania tej marki z coraz większym impetem wchodzą na polskie salony, coraz częściej ubrane są w nie polskie gwiazdy, m.in. Omenaa Mensaah czy Agnieszka Szulim. Też możesz poczuć się jak gwiazda!

 

Ubrania z kolekcji Noir dostępne są w sklepie internetowym na www.chaos-fashion.com oraz na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/chaosbyboliglova?fref=ts. Daj się zaskoczyć różnorodnością wzorów, fasonów, kolorów- niech Twoją szafą zawładnie Chaos!

Kontakt: marta@chaos-fashion.com

Tel. 792060319

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Chaos | marka Chaos | Marta Boliglova | kolekcja marki Chaos by Marta Boliglova | Agnieszka Szulim |

podobne artykuły