Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA KAZAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA KAZAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Polska marka Kazar prezentuje kolekcję na sezon jesień zima 2011. Zobaczcie, jakie nowe trendy obowiązywać będą w obuwiu.

Polska marka Kazar kolekcją na sezon jesień zima 2011 potwierdza, że światowe trendy nie są jej obce. Motyw przewodni to klasyka i minimalizm, które przełamane zostają za pomocą wyrazistych dodatków – kożuchowych i futrzanych elementów czy nowatorskiego połączenia skóry z filcem i wełną. W kolekcji znajdziemy głównie botki na wysokim obcasie, platformy podkreślone traperem i kozaki inspirowane stylem motocyklowym. Uzupełnienie stanowi natomiast linia skórzanych torebek.

 

Panowie przez jesień i zimę przechodzić będą natomiast w trzewikach, butach typu biker boots i traperach. Obowiązująca w tym sezonie kolorystyka to czerń, szarość i wszystkie odcienie brązu, a nowym trendem jest połączenie jasnej podeszwy z kontrastującą pozostałą częścią buta.

 

Kolekcje są bardzo różnorodne, dzięki czemu znaleźć w nich można zarówno modele na co dzień jak i bardziej wyszukane okazje. Zapraszamy do galerii!

 

tagi: Kazar | trendy jesień zima 2011 | buty |

podobne artykuły