Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA BUTÓW DLA DZIECI FIRMY BARTEK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA BUTÓW DLA DZIECI FIRMY BARTEK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Prezentujemy Wam najnowszą kolekcję butów marki Bartek na sezon jesień zima 2011, w sesji której wzięły udział dzieci polskich gwiazd.

Buty polskiej firmy Bartek cieszą się dużym zaufaniem rodziców. Obuwie tej marki zrobione jest bowiem z materiałów, zabezpieczających przed wilgocią i pozwalających oddychać małym stópkom. Nowością w tym sezonie są również odblaskowe elementy, umieszczone na bucikach, które zwiększają widoczność dziecka po zmroku i wpływają na bezpieczeństwo naszych najmłodszych na drodze.

 

Kolekcja na sezon jesień zima 2011 składa się z kilku linii przeznaczonych dla dzieci w wieku 1 - 3 oraz 4 - 10 lat. Znajdziemy w niej zarówno eleganckie, lakierowane pantofelki, w sam raz na uroczystości szkolne, jak i półbuty z linii Everyday Celebration, idealne na jesienne wędrówki. Na zimę Bartek proponuje wysokie kozaki wykończone króliczym futerkiem dla dziewczynek i retro śniegowce dla chłopców. Z kolei linia Metalurgia to obuwie na różne okazje, wśród których motywem wspólnym jest efekt metaliczny – błysk i srebrzyste wykończenia, spodobają się z pewnością młodym miłośnikom mody.

 

W sesji wizerunkowej kolekcji wzięły udział dzieci gwiazd – Mikołaj Kościkiewicz – syn muzyka Marka Kościkiewicza, Mira Majchrzak – córka Olgi Borys i Wojtka Majchrzaka oraz Mija Przebindowska – córka Martyny Kliszewskiej oraz Kuby Przebindowskiego.

 

Zobaczcie, jak mali modele prezentują się w butach Bartek!

tagi: Bartek | trendy jesień zima 2011 | moda dziecieca | buty |

podobne artykuły