PL / EN
KLIF ŚWIĘTUJE 17.URODZINY

KLIF ŚWIĘTUJE 17.URODZINY

Sprawdźcie, jakie niespodzianki czekają na Was już w najbliższą sobotę!

W najbliższy weekend Dom Mody Klif szykuje dla swych klientów specjalne atrakcje. W związku ze świętowanym w nadchodzącą sobotę jubileuszem 17. urodzin na ul. Okopowej będzie można nie tylko spotkać się z modowymi i urodowymi ekspertami, ale także poobcować ze sztuką, jako że w tym czasie (od 7 do 30 marca br) na terenie centrum trwa wystawa najlepszych ilustratorów mody.

 

W Strefie Mody do dyspozycji odwiedzających będą eksperci służący wiedzą z zakresu medycyny estetycznej i wizerunku. Joanna Horodyńska - stylistka i modelka, stylista programu o metamorfozach kobiet Piotr Sałata oraz laureat pierwszej edycji programu „Project Runway”Jacob przygotują dla gości wiosenne stylizacje skomponowane z oferty dostępnych w Klifie marek, a także indywidualne konsultacje mające na celu przybliżenie światowych trendów oraz przełożenie ich na własną garderobę.

 

W Strefie Beauty z kolei będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami makijażowymi, jak również przetestować nowości i dowiedzieć się, jak zadbać o formę u progu wiosny.

 

Wystawa ilustracji "Across Poland with Best Fashion Illustration. Fall 2015 - Spring 2016” na terenie Domu Mody ma nietypowy charakter, jako że pierwszy raz w jednym miejscu prezentuje swe prace tak wielu sławnych ilustratorów, z których kilku eksponuje ilustracje przygotowane specjalnie na tę właśnie okazję. Całości dopełni koncert Kasi Kurzawskiej. Polecamy!

 

MATERIALS_072015/COMMUNITY/LAMODE_POLECA/KLIF SWIETUJE 17.URODZINY/PR_WYSTAWA_Fernandez-ThePipe.jpg

 

fot. Fernandez "The Pipe", materiały prasowe

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Dom mody Klif | urodziny | Fashion Illustration | strefa beauty | strefa mody |

podobne artykuły