Logotyp serwisu lamode.info
KIM JEST KENDALL JENNER?

KIM JEST KENDALL JENNER?

Młodsza siostra przyrodnia Kim Kardashian podbija świat mody. Poznajcie Kendall Jenner.

Karierę modelki rozpoczęła kilka lat temu, kiedy jako czternastolatka podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją Wilhelmina. Od tego czasu regularnie pojawiała się na okładkach magazynów dla nastolatek, takich jak m.in. Teen Vogue, Seventeen czy Miss Vogue Australia. Na wybiegu zadebiutowała podczas nowojorskiego pokazu Sherri Hill, jednak dopiero w tym roku zwróciła na siebie spojrzenia całej branży mody. Wszystko za sprawą pokazu jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015 Marca Jacobsa, w którym pojawiła się na wybiegu obok takich modelek jak Sasha Luss, Hanne Gaby Odiele  i dwóch Polek – Mai Salamon oraz Oli Rudnickiej.

 

Od czasu nowojorskiego pokazu, o Kendall Jenner zaczęło się robić coraz głośniej. W zagranicznej prasie pojawiły się pytania, czy 18-latka, znana przede wszystkim z reality show „Keeping Up with the Kardashians”, stanie się popularniejsza od swojej przyrodniej siostry Kim. Wszystko wskazuje na to, że Jenner jest coraz bliżej osiągnięcia spektakularnego sukcesu w branży mody. W lutowym numerze W Magazine, wschodząca gwiazda modelingu pojawiła się przed obiektywem słynnego duetu Mert & Marcus. Z kolei, w marcowym wydaniu Marie Claire Mexico zaprezentowała się na okładce w towarzystwie swojej siostry Kylie.


Do listy jej ostatnich sukcesów dołączyły m.in. najnowsza jesienno-zimowa kampania marki Givenchy, udział w pokazie jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015 haute couture Chanel oraz okładkowa sesja dla słynnego brytyjskiego magazynu LOVE, autorstwa Davida Simsa


Co sądzicie o młodszej siostrze Kim Kardashian? Czy ma szansę zrobić zawrotną karierę w branży mody?

 

 

 

tagi: Kendall Jenner modelka | Vogue | KIM KARDASHIAN | Kendall Jenner | Marc Jacobs |

podobne artykuły