PL / EN
KAYA: ORGANICZNE TAMPONY I KOSMETYKI, KTÓRE DBAJĄ O ZDROWIE KOBIET

KAYA: ORGANICZNE TAMPONY I KOSMETYKI, KTÓRE DBAJĄ O ZDROWIE KOBIET

Tampony z organicznej bawełny, elegancko opakowane i z dostawą do domu!

Od jakiegoś czasu próbowałyśmy rozwiązać zagadkę. W naszej redakcji zapadło pytanie: z czego tak naprawdę składają się tampony (do tej pory byłyśmy przekonane, że z bawełny)? Ciekawość wzięła górę więc postanowiłyśmy to sprawdzić! Niestety, rzeczywistość okazała się okrutna. Wychodzi na to, że większość tamponów nie dość, że jest wykonana z mieszanki syntetycznych włókien, takich jak rayon i poliester, to jeszcze są nafaszerowane groźnie brzmiącymi substancjami: chlorem, sztucznymi aromatami i barwnikami. Zdumione tym odkryciem, przeszukałyśmy rynek kosmetyczny wzdłuż i wszerz, by zadbać o nasze zdrowie. Naszym oczom ukazała się marka KAYA.

KAYA: TAMPONY Z ORGANICZNEJ BAWEŁNY

KAYA to marka oferująca naturalne produkty do higieny intymnej dla kobiet. Bezpieczne i gwarantujące poczucie komfortu. W ofercie znajdziecie tampony wykonane w 100% z organicznej bawełny (bez sztucznych dodatków!) oraz ultra łagodny płyn do higieny intymnej, niezawierający mydła, substancji zapachowych, alkoholu, SLS, PEG i parabenów. W miejsce sztucznych barwników pojawia się aloes!

Tampony marki KAYA posiadają certyfikat GOTS. Oznacza to, że są one pozbawione toksyn, syntetycznych dodatków, barwników i substancji zapachowych - dzięki czemu pozostają hipoalergiczne i biodegradowalne. Od dzisiaj wszelkim toksynom i syntetycznym dodatkom mówimy „papa”!

fot. materiały prasowe


KAYA: EKOLOGICZNE KOSMETYKI DO HIGIENY INTYMNEJ

Organiczne tampony marki KAYA występują w 3 rozmiarach: mini, regular i super. Nam najbardziej podoba się opcja miksowania produktów, co oznacza, że możecie samodzielnie skomponować zestaw tamponów w zależności od indywidualnych potrzeb. Eleganckie opakowania docenią minimalistki i estetki, a opcję subskrypcji z regularną dostawą tamponów do domu pokochają wszystkie zabiegane kobiety. Tampony KAYA możecie także kupić jednorazowo w większej ilości.

fot. materiały prasowe

 

My już przetestowałyśmy produkty marki KAYA, które kupicie online na yourkaya.com. Gorąco polecamy!

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: Kaya | kosmetyki |

podobne artykuły