PL / EN
KATE MOSS W ROLI STYLISTKI SESJI DO MARCOWEGO VOGUE UK

KATE MOSS W ROLI STYLISTKI SESJI DO MARCOWEGO VOGUE UK

Kate Moss już nie jako modelka, a stylistka marcowej sesji brytyjskiego wydania Vogue. Dowiedzcie się więcej!

Francuskie wyrażenie „cause célèbre” oznacza głośną sprawę, proces sądowy, który przez dłuższy okres czasu pozostaje na językach całej opinii publicznej. Nieprzypadkowo została nim nazwana sesja autorstwa duetu Mert & Marcus dla marcowego wydania Vogue UK.

 

Edytorial, w którym wzięła udział Daria Werbowy jest długo zapowiadanym debiutem Kate Moss, która tym razem pojawiła się w roli stylistki. O współpracy brytyjskiej modelki z prestiżowym magazynem dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu, a od niedawna podziwiamy również jej pierwsze efekty.

 

Podstawową inspiracją marcowej sesji stał się styl Niagary - liderki zespołu Destroy All Monsters z lat 70.  Znając codzienną garderobę Kate, mogliśmy się spodziewać mocnych rockandrollowych zestawów, na które złożyły się ramoneski, czarne skórzane topy i spódnice, krótkie sukienki, obcisłe body, kabaretki czy buty kowbojki.  Ich charakter doskonale podkreślały natapirowana fryzura z ciężką grzywką, mocno podkreślone czarną kredką oczy oraz kolczyk w nosie.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty! 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kate Moss stylistka | Vogue UK | Daria Werbowy | Mert & Marcus | KATE MOSS |

podobne artykuły