PL / EN
KATE MOSS W KAMPANII ELEVEN PARIS – SEZON WIOSNA LATO 2014

KATE MOSS W KAMPANII ELEVEN PARIS – SEZON WIOSNA LATO 2014

Brytyjska topmodelka nieustannie święci triumfy na okładkach najpopularniejszych magazynów. Tym razem pojawiła się w wiosenno-letniej kampanii marki Eleven Paris na sezon wiosna lato 2014. Zobaczcie!

Kate Moss nie schodzi z piedestału prawdziwej królowej modelingu i raczej nie zanosi się na to, aby miała zamiar komukolwiek oddawać swoją koronę. W grudniu otrzymała Nagrodę Specjalnego Uznania prestiżowego British Fashion Awards. Dodatkowo, mieliśmy okazję ją podziwiać w 60. jubileuszowym numerze magazynu Playboy. Wszystko wskazuje na to, że do modelki będzie należeć również przyszły sezon wiosenno-letni, czego dowodem jest najnowsza kampania marki Eleven Paris.

 

Topmodelka pojawiła się przed obiektywem fotografa Craiga McDeana, a za sportowe stylizacje, nawiązujące w charakterze do dekady lat 90, odpowiadał Edward Enninful. Wybór modelki do wiosenno-letniej kampanii 2014 to po prostu strzał w dziesiątkę. Biorąc pod uwagę, że we wcześniejszych sesjach wizerunkowych marki brali już udział punkrockowy wokalista Iggy Pop oraz charakterystyczna i zadziorna Daisy Lowe, Kate Moss doskonale odnajdzie się w takim towarzystwie ze swoją niezaprzeczalną charyzmą.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Eleven Paris | Eleven Paris kampania | Eleven Paris kampania wiosna lato 2014 | Craig McDean | KATE MOSS |

podobne artykuły