PL / EN
KAS KRYST - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

KAS KRYST - KAMPANIA WIOSNA LATO 2015

Adam Kaszewski i Justyna Faszcza pojawili się przed obiektywem Daniela Jaroszka przy okazji sesji wizerunkowej wiosenno-letniej kolekcji Kas Kryst. Zobaczcie!

Z najnowszym wiosenno-letnim sezonem polskiej projektantki Kas Kryst spotkaliśmy się po raz pierwszy podczas jego premierowej odsłony na minionej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Ogromny potencjał kolekcji prezentowały przede wszystkim przemyślane konstrukcje, spora różnorodność wykorzystanych w niej materiałów oraz przyciągające uwagę detale. Otwartość Kas Kryst na różne style i inspiracje oraz doskonała umiejętność wykorzystania ich w swojej własnej estetyce była imponująca – nic więc dziwnego, że jej kolekcja okazała się jedną z najlepszych, jakie zostały zaprezentowane podczas tej edycji łódzkiego wydarzenia.

 

Tym razem czas na drugie spotkanie z wiosenno-letnim sezonem 2015, bo światło dzienne właśnie ujrzała najnowsza kampania Kas Kryst. Przed obiektywem fotografa Daniela Jaroszka pojawili się modele: Justyna Faszcza z agencji D’Vision oraz odnoszący mnóstwo sukcesów zagranicą Adam Kaszewski z AS Management. Autorkami makijażu do sesji wizerunkowej zostały Magda Szulc wraz z asystentką Justyną Wróbel, a za scenografię kampanii był odpowiedzialny Wito Bałtuszys.

 

Na naszej drugiej platformie dostępna jest również kolekcja Kas Kryst stworzona specjalnie dla BoutiqueLaMode.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z kampanii Kas Kryst oraz zapoznania się z jej limitowaną kolekcją dostępną w naszym sklepie internetowym.

 

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Kas Kryst | Adam Kaszewski | Kas Kryst kampania wiosna lato 2015 | Daniel Jaroszek | Justyna Faszcza |

podobne artykuły