Logotyp serwisu lamode.info
KARITÉ - PIELĘGNACJA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

KARITÉ - PIELĘGNACJA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

Problem suchych i zniszczonych włosów? Sięgnij po gamę kosmetyków Karité, które dogłębnie regenerują pozbawione blasku włosy. Intensywnie rewitalizującego kremu Karité używała sama Marilyn Monroe!

Historia linii pielęgnacyjnej Karité sięga do lat 50., kiedy to paryski stylista fryzur Rene Furterer pragnąc zadbać o włosy największej gwiazdy kina, Marilyn Monroe, opracował Karité krem intensywnie rewitalizujący, który to stał się początkiem całej linii Karité i wykorzystania masła Karité w dermokosmetyce.

 

W linii Karité znajdziemy flagowy już produkt - maskę intensywnie regenerującą włosy suche i zniszczone, olejek intensywnie odżywiający do bardzo suchej skóry głowy i włosów, szampon odżywczy do bardzo suchej skóry głowy i zniszczonych włosów, koncentrat odżywczo-regenerujący do włosów suchych i zniszczonych, bez spłukiwania oraz serum S.O.S na zniszczone i rozdwojone końcówki, bez spłukiwania.


Masło Karité, które znajdziemy w kosmetykach marki Rene Furterer pozyskuje się z nasion owoców drzewa z rodziny sączyńcowatych, które rośnie na terenie Afryki Subsaharyjskiej. Lipidowa konsystencja pełna nasyconych kwasów tłuszczowych i substancji niezmydlającej przypomina masło i od lat ma tradycyjne zastosowanie spożywcze oraz pielęgnujące skórę i włosy.

 

tagi: Karité | Rene Furterer | kosmetyki do pielęgnacji włosów Karité | włosy suche i zniszczone | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły