Logotyp serwisu lamode.info
KAREN ELSON I EDIE CAMPBELL W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA

KAREN ELSON I EDIE CAMPBELL W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA

Karen Elson, Edie Campbell i „lew salonowy”? Zobaczcie najnowszą sesję Tima Walkera z okazji 5. urodzin magazynu Love.

Kiedy taki duet jak Tim Walker i Katie Grand spotykają się na jednym planie zdjęciowym, trudno nie spodziewać się kolejnej zachwycającej sesji. Brytyjski fotograf oraz stylistka i redaktor naczelna Love opowiedzieli nam przepiękną bajkę z okazji 5. urodzin magazynu.


„Lew, czarownice i stara szafa”? Patrząc na najnowszą sesję z udziałem modelek Karen Elson i Edie Campbell, trudno nie uciec od skojarzeń ze znaną powieścią fantasy C.S Lewisa. Obok mrocznych baletnic pojawił się również interesujący model – lew Atlas. Enigmatyczne zjawy o porcelanowych twarzach, w charakterystycznych nakryciach głowy i krynolinach Dolce & Gabbana Alta Moda, pozują w scenerii przypominającej baśniową Narnię.

 

O samym pomyśle opowiada również stylistka: „Powiedziałam Timowi, że z okazji piątej rocznicy, chcę nadać obrazom filmowej jakości. Wszedł do biura i powiedział: << Chciałbym sfotografować lwa>>, a ja uznałam, że to wspaniały pomysł” – tłumaczy Grand.

 

Na planie zdjęciowym sesji "Atlas: The Lion", nie obyło się bez chwil grozy. „W ostatni dzień siedzieliśmy wszyscy na schodach. Atlas był wtedy w holu. Znajdowaliśmy się za ogromnymi rusztowaniami, kiedy nagle ruszył w naszą stronę. W efekcie ja i Karen ukryłyśmy się w suszarni” – opowiada Grand„Był moment, kiedy próbował uciec i wszyscy schowaliśmy się ze strachu w łazience” – dodaje Edie Campbell.

 

Efekty sesji warte były jednak ryzyka. My jak zwykle daliśmy się uwieść.

 

tagi: Karen Elson | Edie Campbell | Tim Walker | Katie Grand | Love Magazine | "Atlas The Lion" | sesja Love Magazine |

podobne artykuły