PL / EN
KAPELUSZE – DODATEK NA WIOSNĘ-LATO 2011

KAPELUSZE – DODATEK NA WIOSNĘ-LATO 2011

Kapelusz to piękny dodatek, mogący odmienić całą stylizację. W nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2011 znów będzie modny! Sprawdźcie, jak go nosić!

Powrót do klasycznej elegancji dobrze zrobi naszej szafie. A każdy elegancki mężczyzna i każda prawdziwa dama mają w swojej garderobie letni kapelusz.

 

Nakrycie głowy może być słomkowe lub z materiału. Zarówno panom, jak i paniom polecamy eksperymentowanie. W tym sezonie najmodniejsze są kapelusze retro, nawiązujące do lat 40-tych, 50-tych i 70-tych. Kobiety powinny rozejrzeć się za takim z miękkim rondem. Mężczyznom natomiast radzimy przymierzyć klasyczny model panama.

 

Zobaczycie, że ten dodatek będzie pasował zarówno do niezobowiązującej stylizacji, jak i do letniego garnituru. Paniom nie musimy chyba mówić, że kapelusz doda naszej kreacji rozmachu i elegancji.

 

 

tl_files/trendy/must have/KAPELUSZ MUST HAVE SS 2011/kolaz.jpgfot. East News (Albino, Ralph Lauren, Ermenegildo Zegna, Hermes)

 

tl_files/trendy/must have/KAPELUSZ MUST HAVE SS 2011/kolaz2.jpgfot. East News (Marc Jacobs, Canali, Marc by Marc Jacobs, Cornelliani)

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: must have | wiosna-lato 2011 | TRENDY |

podobne artykuły