PL / EN
KAPSUŁOWA KOLEKCJA M.I.A. DLA VERSUS VERSACE

KAPSUŁOWA KOLEKCJA M.I.A. DLA VERSUS VERSACE

Już za 2 dni (16.10) do sklepów trafi kapsułowa kolekcja znanej artystki, którą zaprojektowała dla włoskiego giganta odzieżowego Versace. Mamy wszystkie sylwetki!

Już rok temu w mediach pojawiły się spekulacje o planowanej współpracy odzieżowego giganta z znaną wokalistką M.I.A. Wtedy to magazyn Spin opublikował wiadomość o danej kolaboracji. Co ciekawe, informacja ta ujrzała światło dziennie przez całkowity przypadek. W niedzielny poranek M.I.A. prowadziła wykłady w nowojorskim MoMa. Podczas przełączania slajdów, niespodziewanie zamiast kolejnych materiałów wykładowych, słuchaczom wyświetlił się pulpit komputera artystki. Właśnie w ten sposób jeden z uczestników wykładu dostrzegł zapisane na tapecie foldery: Versace Bootleg, Versace Outline, Versace Prints, i postanowił sprzedać tą informację czasopismu.

 

 

Teraz możemy zobaczyć już efekty danej kolaboracji. M.I.A. stworzyła dla domu mody Vercase kapsułową kolekcję składającą się z 19 elementów. Linia M.I.A x Versus w sklepach dostępna będzie już za 2 dni (16.10)!

 

 

Co o danej współpracy sądzą sami zainteresowani? „M.I.A. nigdy nie bała się głośno mówić o podróbkach, o ludziach, którzy je sprzedają i produkują. “Gdy dostałam propozycję od Versace, wydało mi się dobrym pomysłem, by odwrócić ten cykl. Projekty Versace od zawsze były podrabiane, a teraz Versace podrabia swoje podróbki, by podrabiacze mogli je podrabiać. Tak nakręcamy ten proces” – przeczytamy na WondelandMagazine.com.

 

 

Co warte zanotowania, piosenkarka skończyła prestiżową Central Saint Martins College, wiec na projektowaniu się zna. Już w 2008 roku, podczas New York FashionWeek, mogliśmy zobaczyć limitowaną kolekcję M.I.A.

 

 

A jakie jest Wasze zdanie o danej kolaboracji? My jesteśmy zachwyceni nową linią M.I.A. x Versus Versace. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie projekty, które powstały przy współpracy znanej artystki z włoskim gigantem odzieżowym.

 

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: M.I.A | Versus Versace | Versace | M.I.A. x Versus Versace |

podobne artykuły