PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DREWNIANE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE OD MARKI WESTWOOD!

DREWNIANE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE OD MARKI WESTWOOD!

Lubisz wyróżniać się z tłumu i podkreślać swój indywidualny charakter? Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź nowatorskie propozycje marki Westwood!

Z myślą o każdym kształcie twarzy, marka Westwood zaprojektowała kolekcje okularów przeciwsłonecznych wykonanych z różnych rodzajów egzotycznego drewna, m.in. hebanu i drewna różanego. Zestaw zawiera sześć różnych modeli - od bardzo kobiecych wzorów, po oryginalne i nowatorskie kształty.

 

Czas pracy nad jedną parą okularów Westwood to dwanaście godzin ręcznego rzemiosła - oprawki wykonane są z jednego kawałka drewna, a o ich unikatowym wyglądzie świadczy również fakt, że poprzez naturalne ułożenie słoi, każdy model jest inny i niepowtarzalny. To prawdziwe „perełki” dla osób, które lubią podkreślać swój indywidualny i niezależny charakter.

Oprawki są wyjątkowo lekkie i delikatne w dotyku, a przy tym bardzo wytrzymałe. Oprócz drewnianej obudowy, okulary zawierają spolaryzowane soczewki zapewniające stuprocentową ochronę przed promieniami słonecznymi, a bezpieczeństwo przed ich uszkodzeniem zapewni miękki, brązowy futerał.

 

Designerskie okulary marki Westwood znajdziecie na stronie www.westwoodshop.com, a w naszej galerii zdjęcie wszystkich dostępnych modeli.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Marka Westwood | drewniane okulary | drewniane okulary przeciwsłoneczne Westwood |

podobne artykuły