PL / EN
KAPSUŁOWA KOLEKCJA CAROLINE ISSA DLA NORDSTROM

KAPSUŁOWA KOLEKCJA CAROLINE ISSA DLA NORDSTROM

Caroline Issa, znana ikona stylu i szefowa działu mody magazynu Tank, nawiązała współpracę z marką Nordstrom, tworząc dla niej specjalną kapsułową kolekcję. Poznajcie szczegóły.

 

Na horyzoncie pojawiła się kolejna współpraca marki odzieżowej z popularną osobowością świata mody. Tym razem dotyczy ona amerykańskiej firmy Nordstrom oraz znanej ikony stylu, częstej bohaterki przeglądów mody ulicznej, redaktorki i szefowej działu mody magazynu TankCaroline Issa.

 

Jej owocem będzie kapsułowa kolekcja, stworzona przez nią specjalnie dla marki. Znajdzie się w niej dwadzieścia pięć projektów, inspirowanych stylem Caroline, a jej oficjalna premiera w sklepach zapowiadana jest na następną wiosnę.

 

Co ciekawe, oprócz roli osoby, która konsultowała charakter kolekcji, Issa pojawi się również jako modelka promująca najnowsze projekty Nordstrom. Ich cena będzie wahała się w granicach 225 $ a 2,995 $, a wszystkie ubrania będą dostępne w sprzedaży, w specjalnym dziale „Collectors”.


Ciekawostką jest również to, że pierwsza kolekcja The Nordstrom Signature x Caroline Issa to dopiero początek współpracy znanej ikony stylu z marką. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na efekty.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Caroline Issa | Nordstrom |

podobne artykuły