PL / EN
KAPPAHL LIMITED EDITION W INTERPRETACJI BLOGEREK

KAPPAHL LIMITED EDITION W INTERPRETACJI BLOGEREK

Zobaczcie, czym zainspiruje Was marka KappAhl w najbliższym sezonie!

KAPPAHL LIMITED EDITION – WIOSENNA KOLEKCJA 2018

Tworząc wiosenną kolekcję Limited Edition, KappAhl złożył hołd kultowym pasom. Dostrzegając ponadczasowość tego wzoru, topowe blogerki modowe zaprezentowały ubrania z najnowszej linii na swój własny, oryginalny sposób.

„Tą kolekcją stawiamy przed sobą wyzwania i rozwijamy udaną koncepcję” - mówi Maria Segergren, dyrektor ds. asortymentu i projektowania w KappAhl.

Na początku lutego 2018, KappAhl wprowadzi na rynek pierwszą, wiosenną kolekcję Limited Edition. Tym razem klasyczne paski zyskują nowe życie i zostają ukazane w nowej, graficznej odsłonie. Sportowy luksus i szykowny look spotykają się w dynamicznej mieszance, w której gra się proporcjami. Modny print można znaleźć na marynarce, szerokich spodniach culotte i długiej spódnicy. W kolekcji zobaczycie również kombinezon, bluzki oraz sweter z bufiastymi rękawami.

fot. materiały prasowe

 

KAPPAHL LIMITED EDITION – WSPÓŁPRACA Z BLOGERKAMI

Aby nadać linii bardziej osobisty charakter, KappAhl poprosił blogerki modowe: Olivię Kijo, Emilię de Poret, Jankę Polliani oraz Sofię Rutuu o zinterpretowanie kolekcji na swój własny sposób.

„Ich stylizacje stawiają kropkę nad „i”. Pokazują kolekcję w fantastyczny sposób" – mówi Maria Segergren, dyrektor ds. asortymentu i projektowania w KappAhl.

fot. materiały prasowe


Kolekcja Limited Edition będzie dostępna w ograniczonej ilości w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online na początku lutego 2018 r.

Jeśli jesteście ciekawi jakie ubrania w paski proponuje marka KappAhl, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć!


Materiał opracowany na podstawie informacji prasowej.

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: blogerki | influencerzy | wiosna 2018 | TRENDY | KAPPAHL |

podobne artykuły