PL / EN
KAMPANIA WITTCHEN AUTORSTWA ROBERTA WOLAŃSKIEGO NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

KAMPANIA WITTCHEN AUTORSTWA ROBERTA WOLAŃSKIEGO NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Eleganckie akcesoria skórzane dla kobiet i mężczyzn – Polska marka Wittchen to uniwersalna klasyka, w którą warto zainwestować. Autorem sesji zdjęciowej jest fotograf, Robert Wolański.

Wittchen to polski lider na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Marka, która powstała na początku lat 90’, stale się rozwija i zyskuje coraz szersze grono miłośników. Dzięki wysokiej jakości skór i świetnemu wykończeniu, produkty marki Wittchen to inwestycja na lata.

 

W najnowszej kolekcji na sezon jesień zima 2012/13 brand postawił na wytłaczony w skórach monogram, w skład którego wchodzą cztery elementy logotypu marki – herb z inicjałami Jędrzeja Rafała Wittchen, założyciela firmy, broniące go lwy, korona oraz „W” symbolizujące pierwszą literę firmy. Monogram posłużył również za tło do zdjęć, które wykonał fotograf, Robert Wolański.

 

Kampania na nadchodzący sezon jest niezwykle prosta, dzięki czemu łatwo skupić uwagę na tym, co najważniejsze, czyli skórzanych akcesoriach marki Wittchen. Zobaczcie zdjęcia!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Wittchen | Robert Wolański | kolekcja Wittchen 2012 |

podobne artykuły