PL / EN
SUKNIE ŚLUBNE DUETU PAPROCKI&BRZOZOWSKI – SUBTELNY ROMANTYZM

SUKNIE ŚLUBNE DUETU PAPROCKI&BRZOZOWSKI – SUBTELNY ROMANTYZM

Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu większości kobiet. Duet Paprocki&Brzozowski chcąc ułatwić znalezienie „tej jedynej” stworzył już drugą kolekcję ślubną. Zobaczcie propozycje projektantów.

Każda małą dziewczynka układa sobie w głowie jej obraz i marzy o dniu, w którym będzie ją miała na sobie. Rzeczywistość jednak nie jest taka kolorowa i kiedy zaczynają się poszukiwania idealnej sukni ślubnej, okazuje się, że nie tak łatwo ją znaleźć. Duet projektantów Paprocki&Brzozowski wychodzą naprzeciw potrzebą najbardziej wymagających kobiet.

 

Druga z kolei kolekcja ślubna jest subtelna i romantyczna. Suknie staranie wykończone koronkami i aplikacjami prezentują się niezwykle urokliwie, jednak dużym atutem jest fakt, iż przy tworzeniu doskonałej kreacji, projektanci są skłonni do negocjacji, i wykończenia sukni tak, by spełniała wszelkie oczekiwania i marzenia przyszłej panny młodej.

 

Autorem lookbooka kolekcji ślubnej jest Jacek Kolanowski, zaś w rolę panny młodej wcieliła się modelka agencji New Age, Edyta Zając. Zdjęcia nie są jednak jedynym materiałem, gdzie możemy podziwiać suknie, został stworzony również krótki, ale niezwykle zmysłowy filmik autorstwa Jacentego Karczmarczyka promujący kolekcję z Adrianną Kochańską w roli głównej. Zobaczcie jak kreacje pięknie falują na wietrze.

 

 

vimeo.com

Filmik promujący kolekcję ślubną Paprocki&Brzozowski

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: moda ślubna | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły