PL / EN
KAMPANIA ALEXANDER WANG X H&M - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

KAMPANIA ALEXANDER WANG X H&M - MAMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA!

Mamy wszystkie zdjęcia z kampanii kolekcji Alexander Wang dla H&M! Sprawdźcie.

Współpraca tego amerykańskiego projektanta ze szwedzką sieciówką od początku budzi emocje i zainteresowanie entuzjastów mody z całego świata. Każda zapowiedź kolekcji, sesje zdjęciowe czy gwiazdy w ubraniach Alexandra Wanga dla H&M są wyczekiwane i od razu pojawiają się niemal na każdej stronie o tematyce mody. Nic dziwnego - Amerykanin jest najmłodszym projektantem, którego do współpracy zaprosiła marka!

 

Sportowa estetyka której spodziewaliśmy się po kapsułowej kolekcji Alexander Wang X H&M stała się tematem przewodnim i dosłownie zawładnęła kampanią promującą tą jedną z najbardziej elektryzujących kolaboracji szwedzkiej sieciówki. Narciarskie gogle, rękawice bokserskie i kije hokejowe na zdjęciach prezentują nie tylko profesjonalne modelki, ale także zwerbowani przez projektanta sportowcy – kick-bokser Rivaldino dos Santos i angielski piłkarz Andy Caroll. Zdecydowanie nie ma lepszych osób do pokazania ekstremalnie sportowej kolekcji, a dodatkowego smaku dodają modelki Joan Smalls, Raquel Zimmermann, Isabeli Fontana i Natasha Poly, przedstawione jako silne niezależne kobiety. Taka jest też kolekcja Alexander Wang X H&M – bezkompromisowa i konsekwentna od początku do końca. Znajdziemy w niej przeskalowane kurtki z pojemnymi kieszeniami, garderobę wykonaną z materiałów hi-tech i wiele swobodnych krojów.

 

Za obiektywem aparatu stanął  fotograf Mikael Jansson, znany z inspirujących i niezapomnianych kampanii dla Calvin Klein, Armani Cosmetics, Hugo Boss, Salvatore Ferragamo i Christian Dior. Wszystkie zdjęcia trafiły już do gazet i magazynów na całym świecie, a filmy promujące kolekcję zadebiutują 30. października. My już nie możemy się doczekać i mamy przeczucie, że może to być jeden z najbardziej spektakularnych spotów reklamowych H&M.

 

Zapamiętajcie datę 6. listopada - wtedy właśnie kolekcja trafi do wybranych sklepów H&M na całym świecie!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Alexander Wang X H&M | kampania Alexander Wang X H&M | Alexander Wang dla H&M | Mikael Jansson | Rivaldino dos Santos | Andy Caroll | H&M |

podobne artykuły