PL / EN
TOP INSTAGRAM 21-26.09

TOP INSTAGRAM 21-26.09

Jesteście ciekawi jak wyglądały ostatnie dni w branży mody „od kuchni”? Zobaczcie naszą najnowszą galerię w ramach cyklu TOP INSTAGRAM i poznajcie szczegóły! 

Dzięki Instagramowi trudno nie być na czasie z najważniejszymi wydarzeniami ze świata mody! Projektanci, modelki i redaktorzy najważniejszych tytułów w branży, chętnie dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami zza kulis pokazów czy innych ważnych wydarzeń. Dzięki temu możemy oglądać m.in. wspólne selfie Rosie Huntington- Whiteley i Anthony’ego Vaccarello, Ricardo Tisci i Carine Roitfeld, czy relację z „pierwszej ręki” z imprezy z okazji obchodów 50. rocznicy Vogue Italia, na której oprócz redaktor naczelnej Franca Sozzani, pojawili się również Anna Wintour, Karl Lagerfeld, Mario Testino czy nasze rodzime gwiazdy modelingu – Maja Salamon i Magda Jasek.

 

Sprawdźcie, kto tym razem trafił do naszej galerii! A jeśli chcecie być na bieżąco również z wydarzeniami, w których uczestniczy nasza redakcja, koniecznie śledzcie nasz profil: instagram.com/lamodeinfo!

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: top instagram | przegląd instagram | INSTAGRAM |

podobne artykuły