PL / EN
KAMILA SZCZAWIŃSKA I OLA KOWAL W KAMPANII REEBOK CLASSIC

KAMILA SZCZAWIŃSKA I OLA KOWAL W KAMPANII REEBOK CLASSIC

Kamila Szczawińska i Ola Kowal zostały ambasadorkami kultowego modelu marki Reebok Classic - Freestyle Hi. Poznajcie szczegóły.

Reebok Freestyle Hi to kultowy model sportowego obuwia brytyjskiej marki, który cieszył się ogromną popularnością w dekadzie lat 80. To właśnie w tamtym czasie fascynacje joggingiem i fitnessem wyraźnie zaznaczyły swoją obecność w modzie codziennej. Zaczęło się w 1982 roku, kiedy marka Reebok wypuściła na rynek swój model Freestyle. Nie trzeba było długo czekać aż słynne sportowe buty podbiją serca entuzjastów mody na całym świecie. Już w 1984 roku połowę sprzedanych produktów Reebok stanowiło właśnie obuwie Freestyle.

 

Obecnie, ten ikoniczny model niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem szerokiego grona klientów, a przy okazji jesienno-zimowego sezonu 2014 pojawi się w aż trzynastu różnych wariantach kolorystycznych.

 

Z tej okazji, w najnowszej kampanii brytyjskiej marki pojawiły się dwie polskie modelki: Kamila Szczawińska i Ola Kowal, które zostały ambasadorkami Reebok Freestyle Hi. Nie jest to przypadkowy wybór, bo obie dziewczyny słyną również z promowania zdrowego i aktywnego trybu życia. O tym jak wypadły w kampanii popularnego modelu sportowego obuwia, przekonacie się na zdjęciach, które znalazły się w naszej galerii.

 

Modele Freestyle Hi dostaniecie w salonach marki Reebok w Warszawie (Arkadia), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki),  Krakowie (Galeria Kazimierz i Galeria Krakowska), Łodzi (Galeria Łódzka i C.H. Łódź), Zielonej Górze (C.H. Focus Park), Radomiu (Galeria Słoneczna), sieci Sizzer i Cropp, jak również w Worldboxie oraz online na stronie internetowej www.worldbox.pl.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kamila Szczawińska | Ola Kowal | Reebok Classic | Reebok Freestyle Hi | kampania |

podobne artykuły