PL / EN
KAMILA MATYSIAK – NEW FACE AGENCJI NEVA MODELS

KAMILA MATYSIAK – NEW FACE AGENCJI NEVA MODELS

2 dni po podpisaniu umowy została zabookowana do kampanii – sprawdźcie, której marki!

Agencja matka: Neva Models

Wzrost: 179 cm

Wymiary: 82-61-90

Kolor oczu: niebieski

Kolory włosów: blond

Rozmiar butów: 39

Kamilę Matysiak wypatrzyła w centrum handlowym Anna Zawada, scoutka agencji Neva Models. 2 dni po podpisaniu umowy debiutantka została zabookowana do kampanii Blessus, za chwilę w jej portfolio pojawiła się również sesja wizerunkowa dla marki Huzior. W swojej krótkiej przygodzie z modelingiem Kamila może pochwalić się pracą z najlepszymi polskimi fotografami, m.in. Aldoną Karczmarczyk, Gosią Turczyńską i Łukaszem Pukowcem. Neva Models codziennie dostaje pytania o dostępność młodej modelki, a zagraniczne agencje już biją się o jej reprezentację.

ZOBACZ TEŻ: NOWE TWARZE POLSKIEGO MODELINGU

Prywatnie Kamila trenuje siatkówkę i windsurfing, ale jej pasją jest również moda. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi, czyta książki (lubi twórczość Williama Szekspira i Greena Johna) oraz ogląda filmy (jej ulubione to Nietykalni, Pan od muzyki, Romeo i Julia z 1996 roku i Aniołki Charliego), ale też jest wolontariuszką w szpitalu. W przyszłości chce ukończyć dobre studia i rozwijać swoją karierę w modelingu.

Wyróżnia mnie determinacja w dążeniu do celu. Zawsze jak coś sobie postanowię, to muszę do tego dojść” – powiedziała sama o sobie Kamila. Taka deklaracja i pierwsze sukcesy w modelingu to gotowy przepis na sukces – trzymamy kciuki i czekamy na więcej!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Kamila Matysiak | new face | modelki |

podobne artykuły