PL / EN
JULIA KAŹMIERCZAK – NEW FACE AGENCJI UNITED FOR MODELS

JULIA KAŹMIERCZAK – NEW FACE AGENCJI UNITED FOR MODELS

Objawienie agencji Unted for Models - sprawdźcie!

Imię i nazwisko: Julia Kaźmierczak

Agencja matka: United For Models

Wzrost: 179 cm

Wymiary: 83 - 58 – 89 cm

Wiek: 15 lat

Kolor oczu: niebieskie

Kolor włosów: brązowe

Rozmiar butów: 38 

Zawód modelki jest jednym z tych, które wzbudzają wielkie emocje. Mimo stereotypów krążących na temat tej profesji, nie przestaje się ona cieszyć zainteresowaniem, a chętnych do pracy w branży nie brakuje.  

Sukces w tej materii jest składową wielu czynników, z czego tylko kilka można precyzyjnie określić. Jednym z nich jest na pewno wsparcie bliskich. To szczęście i przywilej ma Julia Kaźmierczak, new face za którą stoi agencja United for Models.

Debiutantka, dla której modeling jest spełnieniem zawodowych ambicji i marzeń, może liczyć na ogromne wsparcie mamy. Najpierw wieloletnia gruntowna edukacja muzyczna, później zaszczepienie pasji do tematu mody, które zaowocowało kontraktem z agencją – taki fundament na starcie jest w zasadzie gwarantem sukcesu. Do tego klasyczne delikatne, ale wyraźne rysy i mocne spojrzenie składają się na ogromny potencjał Julii.

Duże zainteresowanie agencji zagranicznych wskazuje na to, że większe realizacje są jedynie kwestią czasu! Obserwujemy tę modelkę i bardzo jej kibicujemy! 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Julia Kaźmierczak | new face | modelki | United for Models |

podobne artykuły