Logotyp serwisu lamode.info
KAIA GERBER – 18. URODZINY I 18 TOP KAMPANII ORAZ OKŁADEK MODELKI

KAIA GERBER – 18. URODZINY I 18 TOP KAMPANII ORAZ OKŁADEK MODELKI

Zadebiutowała na wybiegu Calvina Kleina i od tamtej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Spis treści

1. KARIA GERBER – MŁODA GWIAZDA MODELINGU

2. KAIA GERBER X KARL LAGERFELD

3. KAIA GERBER X STELLA MCCARTNEY – MODELKA W KAMPANII NA LATO 2019

Kaia Jordan Gerber urodziła się 3 września 2001 roku w Los Angeles. To amerykańska modelka i aktorka, córka ikony wybiegów – Cindy Crawford. Zadebiutowała w 2010 roku, ale dopiero w 2017 zaczęła występować na pokazach mody. Dzisiaj gwiazda modelingu kończy 18 lat. Zobaczcie, jak wyglądała jej kariera i odkryjcie top okładki oraz kampanie córki Cindy!

KARIA GERBER – MŁODA GWIAZDA MODELINGU

Kaia, od 2015 roku zaczęła występować w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów, jak Vogue, Teen Vogue, Love czy Interview. W 2017 roku modelka zadebiutowała na wybiegu dla Calvina Kleina, a następnie brała udział w pokazach Marca Jacobsa, Burberry, Alexandra Wanga, Prady, Chanel, Versace, Fendi i Moschino. Młoda gwiazda została nominowana do nagrody Modelki Roku w październiku 2017, którą otrzymała jednak Adwoa Aboah.

Kaia w magazynie Vogue pojawiła się w 2004 roku, mając zaledwie trzy lata. W wieku 10 lat, dziewczyna zanotowała na swoim koncie pierwszą kampanię dla Versace, a w 2016 roku została twarzą linii Marc Jacobs Beauty. Modelka wystąpiła także w filmie modowym projektu Miu Miu eyewear oraz na okładce 35. edycji magazynu Pop.

KAIA GERBER X KARL LAGERFELD

Kaia Gerber poza tym, że jest modelką została zaproszona do stworzenia kapsułowej kolekcji przez samego Karla Lagerfelda. Kolaboracja przewidywała wypuszczenie na rynek linii ubrań ready-to-wear, butów, okularów i biżuterii, które stanowiły połączenie paryskiej estetyki projektanta i młodzieżowego stylu Kai, wpisującego się w klimat Zachodniego Wybrzeża.

KAIA GERBER X STELLA MCCARTNEY – MODELKA W KAMPANII NA LATO 2019

W kampanii promującej „kobiety dziś i jutra”, Kaia Gerber z Kate Moss, wystąpiły w ultra kobiecych stylizacjach, a „kropkę nad i” zaznaczono poprzez oversizowe fasony czy męskie detale. W kolekcji pojawił się kombinezon w stylu kowbojskim oraz lekki, biały garnitur z kurtką bomberką. Nie zabrakło zwiewnych i romantycznych tkanin oraz malowniczych printów, które zaprezentowano w serii krótkich sukienek.

POLECAMY: KAIA GERBER W KAMPANII STELLI MCCARTNEY NA LATO 2019 

Kaia Gerber gwiazdą kampanii Stelli McCartney na lato 2019 (fot. Johnny Dufort)

Z okazji 18. urodzin modelki przygotowaliśmy dla Was przegląd 18 topowych okładek i kampanii z jej udziałem.


tagi: modelki | kampania | okładki | KAIA GERBER |

podobne artykuły