Logotyp serwisu lamode.info
JESIENNO-ZIMOWA KOLEKCJA CAROLINY HERRERY DLA DZIECI

JESIENNO-ZIMOWA KOLEKCJA CAROLINY HERRERY DLA DZIECI

Carrolina Herrera prezentuje najnowszą kolekcję skierowaną do dzieci. Zobaczcie jakie trendy zdaniem nowojorskiej marki w sezonie jesień-zima 2011/12 obowiązywać będą w modzie dla najmłodszych.

W przypadku mody dziecięcej dużą uwagę powinno przywiązywać się nie tylko do stylu, ale przede wszystkim do wygody ubrań. Te dwa aspekty łączy właśnie kolekcja Caroliny Herrery na sezon jesień-zima 2011/12. Poszczególne elementy garderoby są tak przemyślane, że można je dowolnie miksować i komponować w różnych stylizacjach. Zarówno tych bardziej eleganckich – na przykład pierwszy dzień szkoły, jak też typowo sportowych.

 

To, co zasługuje jednak na największą pochwałę, to fakt że w tym przypadku oferta skierowana do najmłodszych nie jest kalką kolekcji dla dorosłych, a jedynie czerpie z niej inspiracje. Dzięki temu, dzieci w tych ubraniach nie wyglądają na „przebrane”, a wciąż pozostają dziećmi.

 

Podobno inspiracją do powstania tej kolekcji była dzień spędzony nad rzeką. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jakie propozycje na taką formę spędzania wolnego czasu przygotowała amerykańska marka dla najmłodszych miłośników mody.

tagi: trendy jesień-zima 2011/12 | moda dziecięca | CAROLINA HERRERA |

podobne artykuły