Logotyp serwisu lamode.info
JEREMY SCOTT DLA ADIDAS ORIGINALS – LOOKBOOK WIOSNA LATO 2014

JEREMY SCOTT DLA ADIDAS ORIGINALS – LOOKBOOK WIOSNA LATO 2014

Jeremy Scott i adidas Originals po raz kolejny łączą siły. Zobaczcie efekty ich współpracy w wiosenno-letniej kolekcji na sezon 2014.

Mija już dziesięć lat, od kiedy znany amerykański projektant Jeremy Scott zaczął tworzyć kolekcje dla marki adidas Originals. Efektem ich kolejnej współpracy są najnowsze propozycje na wiosenno-letni sezon 2014. Przy tej okazji, po raz kolejny spotykamy się z charakterystycznymi połączeniami intensywnych kolorów, wyrazistych nadruków oraz sportowych krojów.

 

Rozpoznawalny styl znanego projektanta i streetwearowej marki wcale nie wyklucza nowości, jakie znalazły się w najnowszej kolekcji adidas Originals by Jeremy Scott. Tym razem, punktem wyjścia dla wiosenno-letniego sezonu stały się inspiracje Ameryką i Wielką Brytanią.

 

Oprócz symboli takich jak brytyjska flaga czy amerykańskie dolary, w kolekcji nie zabrakło cytatów z mody typowej dla angielskich gentlemanów z XVIII wieku. Wzorem eleganckich londyńczyków, którzy niegdyś nosili perłowe guziki przy garniturach, Jeremy Scott postanowił ozdobić męski sportowy komplet szeregiem przyszywanych nadruków, przypominających perły.

 

W kolekcji nie zabrakło oczywiście charakterystycznych skrzydeł, zwierzęcych nadruków i kwiatowych motywów. Na jednej z koszulek pojawiła się również podobizna projektanta z flagą Union Jack. Efekty? Jak najbardziej zadawalające. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się sami. 

 

 

 

tagi: Jeremy Scott dla adidas Originals | adidas Originals | adidas Originals by Jeremy Scott | adidas Originals by Jeremy Scott kolekcja wiosna lato 2014 | JEREMY SCOTT |

podobne artykuły