Logotyp serwisu lamode.info
JENNA MENARD PIERWSZYM GLOBAL COLOUR ARTIST MARKI CLINIQUE

JENNA MENARD PIERWSZYM GLOBAL COLOUR ARTIST MARKI CLINIQUE

Wizażystka Jenna Mannerd została pierwszym Global Colour Artist marki Clinique

Jenna Menard, uzdolniona wizażystka z Nowego Jorku została wybrana pierwszym Global Colour Artist marki Clinique. Wiodąca marka kosmetyczna zdecydowała się na Jennę ze względu na jej bogate doświadczenie, spójny z marką sposób spojrzenia na kobiecy makijaż oraz pozytywne podejście do życia - cechę, którą Clinique bardzo sobie ceni.

 

Jenna może się pochwalić zarówno bogatym doświadczeniem w pracy przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, jak i współpracy z gwiazdami naprawdę dużego formatu jak Kate Winslet, Uma Thurman, Emily Blunt, Amanda Peet czy  Kirsten Dunst. Marka Clinique wierzy, że Jenna wniesie do firmy nie tylko swój talent i doświadczenie, ale przede wszystkim świeżość. Na tym nowo utworzonym stanowisku Menard będzie odgrywać aktywną rolę mającą na celu wzmocnienie pozycji kosmetyków kolorowych marki. Będzie uczestniczyć w tworzeniu i występować w krótkich, instruktażowych filmach video, które mają dać kobietom szybkie, proste sposoby osiągnięcia pożądanego wyglądu. 

 

"Jenna idealnie pasuje do marki Clinique i wnosi do niej ogromną wiedzę i talent" - powiedziała Lynne Greene, Globalny Prezydent marek Clinique, Origins i Ojon. "Jej umiejętność tworzenia makijażu, który podkreśla naturalne piękno kobiety, w połączeniu z jej pasją jest inspirujące dla kobiet na całym świecie. Podziela filozofię Clinique, która daje kobietom prawo do tego by codziennie czuły się i wyglądały jak najlepiej." - dodała.

 

Sama Jenna tak komentuje swoją współpracę z marką Clinique - "Jestem zaszczycona, że dołączam do rodziny Clinique. Moje najwcześniejsze wspomnienia o makijażu to właśnie Clinique – moja mama używała tylko tych kosmetyków. Uważam, że to wspaniałe, iż wartości marki są tak zbieżne z moimi artystycznymi wartościami. Moją ideą jest by kobiety czuły się piękne bez nakładania zbyt mocnego makijażu lub wykonywania makijażu według szablonu. Chodzi o to by podkreślić indywidualne piękno kobiety, pomagając jej wyglądać i czuć się pięknie. I ta filozofia przyświeca mi zawsze, niezależnie od tego czy pracuję z moimi sławnymi klientkami czy z przyjaciółką.”

tagi: uroda | marka | Clinique | Jenna Menard |

podobne artykuły