PL / EN
JENNA MENARD PIERWSZYM GLOBAL COLOUR ARTIST MARKI CLINIQUE

JENNA MENARD PIERWSZYM GLOBAL COLOUR ARTIST MARKI CLINIQUE

Wizażystka Jenna Mannerd została pierwszym Global Colour Artist marki Clinique

Jenna Menard, uzdolniona wizażystka z Nowego Jorku została wybrana pierwszym Global Colour Artist marki Clinique. Wiodąca marka kosmetyczna zdecydowała się na Jennę ze względu na jej bogate doświadczenie, spójny z marką sposób spojrzenia na kobiecy makijaż oraz pozytywne podejście do życia - cechę, którą Clinique bardzo sobie ceni.

 

Jenna może się pochwalić zarówno bogatym doświadczeniem w pracy przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, jak i współpracy z gwiazdami naprawdę dużego formatu jak Kate Winslet, Uma Thurman, Emily Blunt, Amanda Peet czy  Kirsten Dunst. Marka Clinique wierzy, że Jenna wniesie do firmy nie tylko swój talent i doświadczenie, ale przede wszystkim świeżość. Na tym nowo utworzonym stanowisku Menard będzie odgrywać aktywną rolę mającą na celu wzmocnienie pozycji kosmetyków kolorowych marki. Będzie uczestniczyć w tworzeniu i występować w krótkich, instruktażowych filmach video, które mają dać kobietom szybkie, proste sposoby osiągnięcia pożądanego wyglądu. 

 

"Jenna idealnie pasuje do marki Clinique i wnosi do niej ogromną wiedzę i talent" - powiedziała Lynne Greene, Globalny Prezydent marek Clinique, Origins i Ojon. "Jej umiejętność tworzenia makijażu, który podkreśla naturalne piękno kobiety, w połączeniu z jej pasją jest inspirujące dla kobiet na całym świecie. Podziela filozofię Clinique, która daje kobietom prawo do tego by codziennie czuły się i wyglądały jak najlepiej." - dodała.

 

Sama Jenna tak komentuje swoją współpracę z marką Clinique - "Jestem zaszczycona, że dołączam do rodziny Clinique. Moje najwcześniejsze wspomnienia o makijażu to właśnie Clinique – moja mama używała tylko tych kosmetyków. Uważam, że to wspaniałe, iż wartości marki są tak zbieżne z moimi artystycznymi wartościami. Moją ideą jest by kobiety czuły się piękne bez nakładania zbyt mocnego makijażu lub wykonywania makijażu według szablonu. Chodzi o to by podkreślić indywidualne piękno kobiety, pomagając jej wyglądać i czuć się pięknie. I ta filozofia przyświeca mi zawsze, niezależnie od tego czy pracuję z moimi sławnymi klientkami czy z przyjaciółką.”

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: uroda | marka | Clinique | Jenna Menard |

podobne artykuły