PL / EN
DR HOUSE TWARZĄ L'OREAL PARIS MEN EXPERT

DR HOUSE TWARZĄ L'OREAL PARIS MEN EXPERT

Hugh Laurie, znany z serialu "Dr House" dołączył do grona ambasadorów marki L'Oreal Paris i promuje linię L'Oreal Paris Men Expert.

Aktor Hugh Laurie międzynarodową popularność zdobył dzięki kultowej już roli w serialu “Dr House”. Po zakończeniu zdjęć do odcinków ósmej serii, najlepiej zarabiający gwiazdor telewizyjny w Ameryce zdecydował się na nową rolę. Jak poinformowała marka L’Oreal Paris, serialowy Gregory House dołączył właśnie do męskiego grona ambasadorów marki, jak Gerard Butler czy Patrick Dempsey i swoim wizerunkiem promować będzie linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy L’Oreal Paris Men Expert.

 

Jak się okazuje początkowo aktor miał wiele wątpliwości co do podjętej przez siebie decyzji: Na początku pomyślałem sobie, że popełniłem błąd. Jednak zrozumiałem, że L’Oreal nie szuka modeli, a mężczyzn z silną osobowością, którzy nie boją się przyznać, że używają kosmetyków. Co więcej, uznają to za coś męskiego – podkreślił Hugh Laurie.

 

Specjaliści obserwują dziś prawdziwy rozkwit w przemyśle kosmetycznym skierowanym do mężczyzn. Obecnie nikogo nie dziwi już fakt, że panowie podobnie jak panie w równym stopniu dbają i inwestują w swoją urodę. Eksperci L’Oreal są przekonani, że wybór Hugh Laurie na ambasadora marki to świetny krok. Nam ten pomysł bardzo się podoba!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Hugh Laurie | Dr House | L'Oreal Paris | L'Oreal Paris Men Expert | ambasador | marka |

podobne artykuły