PL / EN
JARED LETO AMBASADOREM MARKI CARRERA

JARED LETO AMBASADOREM MARKI CARRERA

Zobaczcie kampanię Maverick oraz nową kolekcję okularów przeciwsłonecznych i optycznych!

Nowa kolekcja Maverick marki Carrera to hołd złożonym indywidualistom, a jej ambasadorem został Jared Leto. Poznajcie szczegóły!

 

Maverick to w języku angielskim indywidualista, czyli osoba, której dedykowana jest tegoroczna kolekcja firmy Carrera. Trzeba przyznać, że wybór Jareda Leto na przedstawiciela tej szczególnej grupy to strzał w dziesiątkę – amerykański laureat Oscara, muzyk, reżyser i przedsiębiorca to uosobienie prawdziwego indywidualisty.

 

Pierwsza część kampanii autorstwa fotografa Alasdaira McLellana została zrealizowana na ulicach Los Angeles. Na zdjęciach gwiazdor ma na sobie model okularów przeciwsłonecznych Impel (113/S) i okularów korekcyjnych Beam (CA 6660). Oba projekty cechuje wyjątkowa lekkość, która jest gwarancją podwyższonego komfortu noszenia.

 

To jednak nie koniec współpracy Jareda Leto z Carrerą – artysta będzie obecny również w drugiej części kampanii. Kolejna akcja będzie skupiała się na mediach społecznościowych i ludziach, którzy są Indywidualistami na różne sposoby. Ciąg dalszy wkrótce, czekamy na więcej!

 

Zobaczcie film promujący kolekcję z głównym bohaterem kampanii oraz nową kolekcję w galerii!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Carrera | Jared Leto |

podobne artykuły