PL / EN
JAMIE DORNAN. WSZYSTKIE JEGO TWARZE - ZAPOWIEDŹ KSIĄŻKI

JAMIE DORNAN. WSZYSTKIE JEGO TWARZE - ZAPOWIEDŹ KSIĄŻKI

Kim jest człowiek, który wciela się w rolę filmowego Greya? O tym dowiecie się z książki Alice Montgomery - „Jamie Dornan. Wszystkie jego twarze”.

Większość kojarzy go obecnie przede wszystkim z postacią Christiana Greya, którą zdecydował się zagrać zaraz po tym, jak Charlie Hunnam odmówił roli w ekranizacji książki E.L.James. Kariera Jamiego Dornana rozpoczęła się jednak jeszcze zanim „Pięćdziesiąt twarzy Greya” ujrzało światło dzienne. Wszyscy Ci, którzy w tym momencie nie potrafią skojarzyć go z żadnym innym projektem, powinni sięgnąć po najnowszą książkę Alice Montgomery - „Jamie Dornan. Wszystkie jego twarze”, która pojawi się na rynku już 18 lutego nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.

 

Montgomery w biografii swojego autorstwa sięga do czasów, kiedy Dornan zaczynał pracę jako model Calvina Kleina, dotyka wątków rodzinnych i prywatnych Irlandyczka - m.in. jego związku z Keirą Knightley. Autorka skupia się także na najważniejszych aktorskich dokonaniach, zwłaszcza roli 32- letniego Irlandczyka w serialu „Upadek” (The Fall), w którym wciela się on w postać seryjnego mordercy.

 

Co spowodowało, że przyjął rolę przystojnego zabójcy, a następnie postanowił stać się obiektem westchnień milionów kobiet na całym świecie? Odpowiedź, na te pytania i wiele innych interesujących faktów z życia Jamiego z pewnością znajdziecie w książce Montgomery, a recenzji tego wydawnictwa szukajcie niebawem na naszym portalu! 

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Jamie Dornan | Jamie Dornan. Wszystkie jego twarze | biografia | Alice Montgomery | książka | zapowiedź | Wydawnictwo Dolnośląskie |

podobne artykuły