PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JAK ŁĄCZYĆ MĘSKIE UBRANIA Z KOBIECYMI?

JAK ŁĄCZYĆ MĘSKIE UBRANIA Z KOBIECYMI?

Duety męsko-damskie są teraz na topie w modzie. Zobacz jak je tworzyć!

Babskie zakupy w męskim stylu? Czemu nie! Jeśli zwinnie połączysz swoje ubrania z modelami wyglądającymi na zapożyczone z szafy Twojego chłopaka, wyjdziesz na tym stylowo!

MĘSKIE MUST HAVE W KOBIECEJ SZAFIE

W Twojej szafie koniecznie muszą się znaleźć męskie klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody. Garderobę warto także uzupełnić o kilka modnych opcji, aby nie wypaść z jesiennego rytmu. Do rzeczy! Zainwestuj w białą, męską koszulę np. typu Oxford, smoking w stylu Ives’a Saint Laurenta oraz ciepły, krótki kożuch. Kluczowymi w stylizacji na „chłopaka” są także spodnie w kant, męska kamizelka garniturowa, a z butów: derby z ozdobnym dziurkowaniem.

JAK NOSIĆ MĘSKIE UBRANIA Z KOBIECYMI?

Przemycaj męski styl do swojej szafy, ale nie zapomnij postawić „kropki nad i” w kobiecym wydaniu. Zestaw białą koszulę lub sweter swojego chłopaka ze skórzaną mini spódniczką, a męską marynarkę łącz z bluzką z kokardą i szpilkami. W klapę możesz wpiąć broszkę lub kwiat. Czy nie jest silnie i zalotnie? Spodnie w kant wyglądają wyjątkowo w duecie z bluzką z wcięciem w talii i rękawkami a’la bufkami. Z męskich elementów ozdobnych charyzmy dodają: muszka, krawat oraz nonszalacki kapelusz.

POLECAMY: 49 RZECZY DO PRACY W STYLU POWER DRESSING

MĘSKA SZAFA Z KOBIECĄ - INSPIRACJE

Szukasz przykładów ikon stylu – kobiet, które mają na tyle siły i odwagi, by zrewolucjonizować modę i rozprzestrzeniać męskie trendy z prędkością światła? Zerknij na styl Coco Chanel, Marleny Dietrich, Brigitte Bardot i Katherine Hepburn.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: męska szafa | stylizacje | triki stylisty | ikony stylu | TRENDY |

podobne artykuły