PL / EN
JAK ĆWICZĄ MODELKI

JAK ĆWICZĄ MODELKI

Sprawdźcie, jeśli szukacie skutecznych sposobów na doskonałą formę!

JAK ĆWICZĄ MODELKI

Dziś kwestiom odżywiania się i dbania o ciało poświęca się nieporównywalne dużo czasu i uwagi. Można pokusić się o stwierdzenie, że kwestie związane z wyglądem stały się na tyle priorytetowe, że wyprzedziły wszystkie inne obszary rozwoju.

MODELKI – TRENING PERSONALNY

Na pewno dla wszystkich tych, dla których ciało jest narzędziem pracy, np. dla modelek, nienaganna forma jest częścią warsztatu, dlatego to właśnie im przyglądamy się w poszukiwaniu natchnienia do podjęcia aktywności fizycznej. Instagram idzie nam z pomocą - zwłaszcza aniołki Victoria's Secret chętnie dzielą się swoimi sposobami na piekne ciało i  jednoczesnie poprawe nastroju.

ZOBACZ TEŻ: JAK MODELKI DBAJĄ O MŁODY WYGLĄD

Gdy idziesz po wybiegu, ciało musi być w doskonałej formie. I spośród moich podopiecznych nie ma ani jednej modelki, która nie musiałaby ćwiczyć – przyznaje jeden z kultowych trenerów personalnych gwiazd Justin Gelband znany jako The Model Whisperer, odpowiedzialny za idealne wymiary m.in. Kate Upton i Mirandy Kerr.

TRENING MODELKI

Treningi komponuje zgodnie z wiedzą i według autorskiego pomysłu. Podkreśla, że obok zestawów ćwiczeń aktywizujących konkretne partie mięśni, swoim podopiecznym zaleca także przerwy w treningu. Ciało dla osiągnięcia szczytowej formy tak samo jak ćwiczeń potrzebuje przerwy od nich; trzeba dać mu dzień czy dwa wytchnienia w tygodniu.

CO TRENUJĄ MODELKI

Balet, boks, bieganie, siłownia – sprawdźcie jak top modelki dają o siebie!

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: modelki | modeling | beauty secrets |

podobne artykuły