PL / EN
IZA MICHALSKA Z UNCOVER MODELS W PIĘKNYM EDYTORIALU DLA MARIE CLAIRE MEXICO

IZA MICHALSKA Z UNCOVER MODELS W PIĘKNYM EDYTORIALU DLA MARIE CLAIRE MEXICO

Niezwykła opowieść odczarowująca kolor, który przez wielu niesłusznie został spisany na straty! 

Pamiętacie wyjątkową nową twarz agencji Uncover Models? Iza Michalska (szerzej o modelce tutaj), która debiutowała przed obiektywem Paolo Roversi’ego, a także pojawiała się jako główna bohaterka edytoriali w takich magazynach jak Elle, Wonderland, Numero czy Spur Magazine, tym razem jest muzą Olivii Malone i Brydges Mackinney w meksykaskiej edycji magazynu Marie Claire w myśl tytułowego hasła Pink about it.

Motywem przewodnim i spajającym wszystkie zdjęcia jest, jak sama nazwa wskazuje, róż. Niebanalne stylizacje, za które odpowiedzialna była Anna Katsanis, ukazują modelkę w rożnych ujęciach – od zwiewnego i romantycznego, przez świeże i dziewczęce, po codzienne, bardzo niepozorne, gdzie tytułowy róż mimo iż jest dominantą, pojawia się jak gdyby przy okazji.

Największą siłą tego edytoriala jest brak dosłowności i niezwykła malarskość. To jedna z niewielu realizacji skoncentrowana wokół tego koloru, której udaje się całkowicie uciec od banału i kiczu.

Niezwykle sugestywne zaprezentowanie stylizacji i set designu skomponowanych tak, by niejako dopełnić naturalnego koloru skóry modelki, spina się w bogatą opowieść zbudowaną na całej rozpiętości tonalnej w obrębie jednego z najmodniejszych kolorów sezonu. Piękne!

ZOBACZ TEŻ: 24 PYTANIA DO... MARIA PENDER Z NEW AGE MODELS

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Iza Michalska | Uncover Models | Olivia Malone | Brydges Mackinney | Anna Katsanis | Marie Claire |

podobne artykuły