Logotyp serwisu lamode.info
ITAKA’S HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL

ITAKA’S HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL

30. czerwca w klubie Show w Warszawie, odbędzie się Itaka’s Holiday Party By Moda&Stylgorąca impreza inaugurująca sezon letni!

W ostatni dzień czerwca, u progu zbliżających się wakacji zapraszamy na Itaka’s Holiday Party By Moda&Styl – gorącą imprezę, która odbędzie się 30 czerwca o godz. 20.00 w Show Club w Warszawi nastąpi huczne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji modowych i muzycznych.

 

Pierwszym pokazem wieczoru będzie kolekcja Pretty One. Potem zobaczymy jeszcze kolekcje bielizny Christies i Naory, przygotowane przez markę Christies Lingerie. Trzeci pokaz przyniesie powiew gorącego lata, do czego przyczynią się zapewne modelki ubrane w kostiumy plażowe Christies Mare i Naory Mare, dostępne w Christies Lingerie Boutique.

 

W trakcie imprezy wystąpią: Sylwia Grzeszczak w towarzystwie Libera, a także Nick Sinckler. Na pewno nie zabraknie dynamicznych, klubowych przebojów.

 

Na wszystkich gości czekają jeszcze: najnowszy, letni numer magazynu Moda&Styl oraz konkurs na najoryginalniejszy strój wieczoru. Warto się wyróżnić i zgarnąć nagrodę! Wieczór poprowadzi Maciej Jachowski.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/ITAKA’S HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL/OKLADKA 29.jpgfot. Caroline Anielewska, Irek Kamieniak / Moda&Styl

tagi: event | moda polska | Moda&Styl |

podobne artykuły