PL / EN
INSTYTUT NATURALNEGO PIĘKNA SANTHIYA

INSTYTUT NATURALNEGO PIĘKNA SANTHIYA

Doradztwo dietetyczne, zabiegi na ciało i twarz oraz masaże - to tylko niektóre z propozycji, jakie dla swoich klientów przygotował Instytut Naturalnego Piękna SANTHIYA. Dowiedzcie się więcej!

Niedawno otwarty salon znajdujący się w miasteczku Wilanów to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnej porady w zakresie odchudzania i zdrowego odżywiania czy bezinwazyjnych sposobów na zadbanie o swoje ciało i samopoczucie. Jeśli cenicie sobie piękne wnętrza i odrobinę luksusu na co dzień, nie mogliście trafić lepiej.

 

W ofercie instytutu SANTHIYA znajdziemy m.in. terapie w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging na twarz, likwidowania cellulitu, blizn i rozstępów, dietetyki i wyboru terapii odchudzającej czy modelowania ciała zabiegami Hi-Tech. Oprócz tego, do dyspozycji klientów jest także program wsparcia młodych mam w trakcie i po ciąży, masaży relaksacyjnych, zabiegów SPA i depilacji laserowej.

 

Niewątpliwą zaletą i tym, co wyróżnia instytut SANTHIYA na tle innych salonów jest dobór indywidualnych programów terapeutycznych, kompleksowo reagujących na konkretny problem. Domeną Instytutu Naturalnego Piękna są dwie główne kuracje odżywiające organizm oraz redukujące masę ciała. Pierwszą z nich jest program żywieniowy Cell Reset wywołujący całkowity proces oczyszczenia i odżywienia wszystkich komórek organizmu w ciągu 28 dni, dzięki czemu możliwa jest znaczna utrata wagi i wymodelowanie sylwetki. Drugą z głównych propozycji salonu jest holistyczna kuracja Andre Zagozda. Kuracja ta oparta jest o naturalne suplementy i wykorzystuje dobroczynne działanie alg Laminaria Digitata, prowadząc w ten sposób do obniżenia wagi oraz poprawienia wyglądu i kondycji całego ciała.

 

Spośród wielu atrakcyjnych, także cenowo, zabiegów i programów warto wspomnieć również o programie dla kobiet w ciąży i wszystkich mam oraz o CoolTechnology. Procedura pierwszego z nich opiera się na serii indywidualnie dobranych zabiegów stanowiących racjonalną alternatywę dla restrykcyjnych diet i czasochłonnych ćwiczeń oraz pozwalających pozbyć się wszelkich uzyskanych w czasie ciąży mankamentów i niedoskonałości figury. Drugi z wspomnianych zabiegów to innowacyjna technologia Hi-Tech, która trwale redukuje tkankę tłuszczową i kształtuje sylwetkę za pomocą niskiej temperatury – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

Instytut Naturalnego Piękna SANTHIYA współpracuje z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, dr Marzeną Kulig, absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizującą się w  zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej.

 

Warto dodać, że salon oferuje swoim klientom bezpłatną konsultację z ekspertami, którzy pomogą dobrać dietę, plan zabiegowy oraz niezbędne suplementy. Bardzo miły i profesjonalny personel pomoże Wam wybrać terapię "szytą na miarę". Ponadto, w ofercie instytutu dostępna jest także bezpłatna pomoc niani w opiece nad dziećmi na czas trwania zabiegu.

 

Wnętrza salonu możecie zobaczyć podczas wirtualnej wycieczki klikając tutaj.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.santhiya.pl oraz na stronie salonu na Facebooku.

 

Polecamy!

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Santhiya | Instytut Naturalnego Piękna | SPA | medycyna estetyczna |

podobne artykuły