PL / EN
INSPIRACJA DNIA - TOM FORD

INSPIRACJA DNIA - TOM FORD

To niekwestionowana gwiazda wielkiej mody, projektant, który dzięki swojej pracy ma świat mody u stóp. Dziś naszą inspiracją dnia mianowaliśmy Tom'a Ford'a.

To niekwestionowana gwiazda wielkiej mody, projektant, który dzięki swojej pracy ma świat mody u stóp. Toma Forda powinien kojarzyć każdy szanujący się fan wyrafinowanej mody. Tom nigdy nie ukończył studiów projektowania mody, ma za to dyplom  wydziału architektury i to pewnie dzięki temu, ma niesamowite poczucie proporcji, struktury i idealnej linii projektów. Ikoną został w czasie pracy dla włoskiej marki Gucci.

 

Tom w swoich stylizacjach rzadko bywa ekstrawagancki, stawia raczej na perfekcję w doborze wzoru, koloru i co najważniejsze, kroju. Świetnie dopasowany ciemny garnitur połączony z muchą to jego znak rozpoznawczy. W kwestii materiałów projektant bywa wybredny – najlepsze są te najwyższej jakości, których noszenie jest przyjemnością. Aby dodać nieco smaczku swoim zestawom, Ford zwykle charakterystycznie nie dopina kołnierzyka w garniturowej koszuli. Akcesoria ogranicza do minimum, skórzane buty i okulary awiatorki sygnowane marką Tom Ford to dodatki bez których jednak nie może się obejść. Dziś inspiracja w stylu glamour, bo w smokingu i lakierowanych półbutach Tom wygląda zdecydowanie zabójczo.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - TOM FORD/EN_00918099_0295.jpgfot. East News

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Tom Ford | gwiazdy | inspiracja dnia |

podobne artykuły