Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA – LIV TYLER NA GALI CFDA

INSPIRACJA DNIA – LIV TYLER NA GALI CFDA

Zobacz, czym zdolna i zachwycająca aktorka Liv Tyler zasłużyła sobie na miano naszej dzisiejszej inspiracji dnia.

Gala Council of Fashion Designers in America (CFDA) jest prestiżowym wydarzeniem, podczas którego amerykańskie środowisko modowe wybiera najbardziej zasłużonych w danym roku projektantów. W tym roku, wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi Marc Jacobs, który otrzymał nagrodę za całokształt twórczości oraz duet projektantów marki Proenza Schouler – Lazaro Hernandez i Jack McCollough, laureaci nagrody projektanta roku.

 

Pośród licznych gwiazd, które stawiły się na galę, znalazła się Liv Tyler, która dziś jest naszą inspiracją dnia. Pojawiłą się ona w sukience z jesienno-zimowej kolekcji zwycięskiego duetu Proenza Schouler. Barwną kreację w inspirowane indiańskimi motywami wzory, aktorka spięła czarnym paskiem, delikatnie podkreślającym talię. Do całości dobrała jedynie niezbędne dodatki – czarną kopertówkę i sandałki na obcasie. Prosto, ale z pięknym rezultatem, brawo!

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - LIV TYLER/EN_00967972_0061.jpgfot. East News/ Liv Tyler - gala CFDA 2011

tagi: inspiracja dnia | stylizacja gwiazd | Liv Tyler |

podobne artykuły