PL / EN
INSPIRACJA DNIA - HAMISH BOWLES

INSPIRACJA DNIA - HAMISH BOWLES

Hamish Bowles, edytor europejskich edycji magazynu Vogue to jeden z najbardziej szanowanych autorytetów w branży mody. Chcecie wiedzieć jaki jest jego styl?

Hamish ukończył słynną londyńską szkołę mody, Central Saint Martin’s w latach 80-tych, a karierę zaczynał od współpracy z London’s Harpers i magazynem Queen. Potem był m.in. creative consultant w Muzeum Sztuki, autorem wielu artykułów, recenzji i książek na temat historii mody, sztuki, wystroju wnętrz i lifestyle’u. Aktywnie wspiera swoich ulubionych młodych projektantów - Christopher’a Kane’a, Proenza Schouler, Rol and Mouret, 6267. Kolekcjonuje linie vintage couture, ostatnio inspirują go wczesne projekty Gianni’ego Versace. Jego ulubione kolory to fiolet, lila i wszystki odcienie fiołkowego różu.

 

My zainspirowaliśmy się stylizacją Hamish’a Bowles’a z paryskiego Tygodnia Mody. Pan Bowles ma na sobie klasyczny szary garnitur w dużą kratę, do tego przekornie krawat w wielkie grochy w swoich ulubionych kolorach i brązowe półbuty z klamerkami w klimacie vintage. Nie wspominając już o przepięknie przystrzyżonym modnym wąsiku, którego Hamish jest prekursorem.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - HAMISH BOWLES/EN_00945016_0149.jpg

fot. East News

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: inspiracja dnia | hamish bowles |

podobne artykuły