PL / EN
INSPIRACJA DNIA – DIANE VON FURSTENBERG

INSPIRACJA DNIA – DIANE VON FURSTENBERG

Czasem słońce, czasem deszcz – tak śmiało określić można stylizację Diane von Furstenberg. Zobaczcie, jak nadać radości jesiennej aurze!

Zdecydowanie częściej przyglądamy się kolekcjom Diane von Furstenberg niż jej stylizacjom. W żyłach projektantki płynie gorąca grecka i krzepka romska krew, Diane urodziła się w Belgii, studiowała w Szwajcarii, wyszła za mąż za niemieckiego księcia, a następnie przeprowadziła się na stałe do USA. Taki kulturowy miks z pewnością ma niemały wpływ na jej codzienne modowe wybory.

 

Nawet w czasie deszczu projektantka stara się wyglądać stylowo. Luźna i zwiewna tunika w intensywnym zielonym kolorze z geometrycznymi motywami jest bazą, która nadaje charakter stylizacji. Jaskrawe szpilki w zbliżonym odcieniu nie są może idealnym obuwiem, na taką pogodę, jednak Diane zdaje sobie nic z tego nie robić. Przed opadami chroni ją klasyczny, czarny, męski parasol. Kropką nad i jest złota bransoleta, która uzupełnia całość na zasadzie kontrastu. Chociaż nie jest to strój na polskie chłody, to polecamy zainspirować się kolorowym stylem projektantki!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Diane von Furstenberg | gwiazdy | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły