PL / EN
INSPIRACJA DNIA – DIANE VON FURSTENBERG

INSPIRACJA DNIA – DIANE VON FURSTENBERG

Czasem słońce, czasem deszcz – tak śmiało określić można stylizację Diane von Furstenberg. Zobaczcie, jak nadać radości jesiennej aurze!

Zdecydowanie częściej przyglądamy się kolekcjom Diane von Furstenberg niż jej stylizacjom. W żyłach projektantki płynie gorąca grecka i krzepka romska krew, Diane urodziła się w Belgii, studiowała w Szwajcarii, wyszła za mąż za niemieckiego księcia, a następnie przeprowadziła się na stałe do USA. Taki kulturowy miks z pewnością ma niemały wpływ na jej codzienne modowe wybory.

 

Nawet w czasie deszczu projektantka stara się wyglądać stylowo. Luźna i zwiewna tunika w intensywnym zielonym kolorze z geometrycznymi motywami jest bazą, która nadaje charakter stylizacji. Jaskrawe szpilki w zbliżonym odcieniu nie są może idealnym obuwiem, na taką pogodę, jednak Diane zdaje sobie nic z tego nie robić. Przed opadami chroni ją klasyczny, czarny, męski parasol. Kropką nad i jest złota bransoleta, która uzupełnia całość na zasadzie kontrastu. Chociaż nie jest to strój na polskie chłody, to polecamy zainspirować się kolorowym stylem projektantki!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Diane von Furstenberg | gwiazdy | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły