PL / EN
ANJA RUBIK W ROLI WAMPIRZYCY! ŁADNIE?

ANJA RUBIK W ROLI WAMPIRZYCY! ŁADNIE?

Zobaczcie “upiorną” stylizację polskiej top modelki Anji Rubik na Balu Wampirów, zorganizowanym przez Carine Roitfeld podczas Paris Fashion Week!

Jak co sezon nieodłączną częścią pokazów mody na światowych fashion weekach, są towarzyszące im imprezy. Modelki, projektanci, dziennikarze i pozostali celebryci pokazują wówczas swoje prawdziwe oblicze. Nie inaczej było podczas przyjęcia zorganizowanego w trakcie Paris Fashion Week przez Carine Roitfeld – byłą naczelną francuskiego Vogue’a, tematem przewodnim którego był Bal Wampirów. We wnętrzach restauracji „Raspoutin” – wybranej na cześć pochodzącego z Rosji ojca Roitfeld - tłumnie zjawiły się postaci nawiązujące do najstraszniejszych nocnych koszmarów. Wszechobecna czerń, intensywna czerwień sztucznej krwi, a nawet stylizowane kły – pomysłowość gości przeszła najśmielsze oczekiwania.

 

Jedną z bardziej udanych stylizacji wieczoru zaprezentowała nasza rodzima top modelka - Anja Rubik, która pojawiłą się w towarzystwie męża Sashy Knezevica. W zjawiskowej, długiej aksamitnej sukni z odważnym rozcięciem, wyglądała niczym postać z kultowych filmów o Drakuli. Mocny makijaż i biżuteria w kształcie krzyża podkręciły jeszcze bardziej „upiorny” charakter stylizacji.

 

Taki strój śmiało może stać się inspiracją na bal z okazji zbliżającego się Halloween. Jak podoba się Wam Anja Rubik w drapieżnym wydaniu?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sasha Knezevic | Carine Roitfeld Vampire Ball | gwiazdy | stylizacje gwiazd | PARIS FASHION WEEK | Anja Rubik |

podobne artykuły