Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - CLAUDIA SCHIFFER

INSPIRACJA DNIA - CLAUDIA SCHIFFER

Top modelka wszech czasów i ikona stylu Claudia Schiffer prezentuje swój niewymuszony acz inspirujący look w klimacie lat 70.

Nie sposób określić ilość kampanii reklamowych czy pokazów mody, w których wzięła udział. Trudno także zliczyć okładki prestiżowych magazynów, na których zagościła. Claudia Schiffer, to bez wątpienia top modelka wszech czasów (obok Lindy Evangelisty i Naomi Campbell), która swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła mając zaledwie 17 lat. Przez tak długi okres kariery, który nadal trwa, 41-letnia dziś modelka poznała się na modzie jak mało kto. Swoją stylizacyjną dojrzałość ujawnia w codziennych, acz niebanalnych zestawieniach, najczęściej w ukochanym nurcie lat 70. I to te zestawy śledzimy ze szczególną uwagą. Claudia jest bowiem mistrzynią nieskomplikowanych i jednocześnie efektownych połączeń w duchu retro. Modelka bez wątpienia stawia na wygodę - sprawdzona para jeansów typu dzwony w połączeniu z dopasowaną kraciastą koszulą to strzał w dziesiątkę. Do tego prosta torba, delikatne sandałki, para dużych okularów, złota bransoleta i naturalna fryzura - tak prezentuje się prawdziwie stylowa mama!

 

 

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - CLAUDIA SCHIFFER/EN_00969606_0008.jpgfot. East News/ Claudia Schiffer w stylizacji w duchu lat 70.

tagi: Claudia Schiffer | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia | top modelka | modelka | |

podobne artykuły