PL / EN
INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG

INSPIRACJA DNIA - CHARLOTTE GAINSBOURG

Podczas 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, jedną z gwiazd, która olśniła wszystkich swoją przepiękną kreacją była Charlotte Gainsbourg. Dowiedzcie się więcej na temat jej stylizacji!  

Do 7 września oczy wszystkich miłośników kina zwrócone są w kierunku Wenecji. Tam bowiem, już po raz 71. odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Wśród gwiazd promujących swoje najnowsze projekty, znalazła się również Charlotte Gainsbourg. Aktorka, znana ostatnio z głośnego obrazu „Nimfomanka” w reżyserii Larsa von Triera i już od dłuższego czasu będąca muzą duńskiego reżysera (zagrała w sumie w jego 4 filmach), tym razem promowała obraz „Three Hearts” Benoît Jacquot.

 

Charlotte, poza tym, że jest bez wątpienia utalentowaną aktorką, dała się również poznać jako kobieta, której nie można odmówić świetnego wyczucia stylu i umiłowania do mody. Udowodniła to także na włoskim festiwalu, gdzie zaprezentowała się w przepięknym zestawie od Louis Vuitton, na który złożył się crop top z jedwabnego szyfonu oraz długa spódnica z wyraźnymi rozcięciami z tego samego materiału. Całość aktorka uzupełniła o dodatki, również francuskiego domu mody – eleganckie czarne sandałki na obcasie oraz torebkę Petite Malle Epi. Wybór tych wszystkich projektów akurat tej marki, nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Aktorka jest przecież twarzą ostatniej jesienno-zimowej kampanii francuskiego brandu, co tym samym czyni ją jej ambasadorką. 

 

Naszym zdaniem aktorka wyglądała olśniewająco i tą kreacją z pewnością dołączyła do grona najlepiej ubranych gwiazd w ramach weneckiego święta kina. 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: inspiracja dnia | styl gwiazd | Charlotte Gainsbourg |

podobne artykuły