PL / EN
INSPIRACJA DNIA - CHARLIZE THERON

INSPIRACJA DNIA - CHARLIZE THERON

Pochodząca z RPA Charlize Theron to niezwykle piękna i świadoma własnego stylu kobieta. Doceniliśmy ponadczasowość i klasę stylizacji aktorki wybierając ją na dzisiejszą inspirację dnia

Piękna blondwłosa aktorka, Charlize Theron jest uosobieniem elegancji. Nikt tak jak ona nie potrafi z równą gracją nosić balowych sukien od Valentino na czerwonym dywanie jak i sportowych butów Converse w codziennym, wygodnym zestawie. Corocznie pojawia się na liście najlepiej ubranych gwiazd, a jej wysublimowana garderoba inspiruje rzeszę kobiet na całym świecie.

 

W przeciwieństwie do większości celebrities Charlize nie łatwo poddaje się panującym trendom. Ma swój własny, wypracowany styl - nie przepada  za dziewczęcymi ubraniami i oversize’m, który często burzy proporcje kobiecej sylwetki. Jest raczej zwolenniczką klasycznego, wielkiego stylu Hollywood. Bardzo często można ją zobaczyć na niebotycznie wysokich obcasach i w perfekcyjnie skrojonych, podkreślających kobiecość ubraniach. Elegancja dla Charlize równa jest minimalizmowi, w dokonywaniu stylizacyjnych wyborów aktorka jest więc dość zachowawcza. W kwestii fryzury i make – up’u daje się jednak ponieść fantazji i zmienia je w zależności od nastroju.

 

Nas urzekł zestaw Charlize Theron, który miała na sobie wychodząc z jednego z nowojorskich hoteli. Dopasowana, ciemna marynarka, grantowy top i melanżowe spodnie – marchewki plus delikatna, złota bransoletka na nadgarstku i mała pikowana kopertówka. Całość utrzymana w szarości, którą aktorka perfekcyjnie przełamała jasnymi botkami Dior.

 

Bardzo stylowo i niezwykle kobieco.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - CHARLIZE THERON/EN_00933922_0005.jpg

fot. East News

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: inspiracja dnia | Charlize Theron |

podobne artykuły