PL / EN
INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

Osiemnasty rozdział z wyjątkowej serii o francuskiej marce i jej założycielce!

To już 18-sty rozdział z wyjątkowego cyklu Inside CHANEL. Najnowszy film zatytułowany „Gabrielle, A Rebel at Heart” opowiada o buntowniczej naturze kobiety, jej odwadze, pragnieniach i wolności.

W 2017 roku francuska marka celebruje Gabrielle, imię założycielki CHANEL. Karl Lagerfeld zadedykował swojej poprzedniczce nowy model torebki na sezon wiosna lato 2017 i nazwał ją jej imieniem (premiera 3 kwietnia), a jesienią nastąpi inauguracja nowego zapachu, również nazwanego na cześć legendy.

Gabrielle, imię, które uczyniło z niej triumfatorkę i przekształciło wewnętrzny bunt w sztukę, definiuje ją najdobitniej. W tym roku będzie również stanowiło główną inspirację projektu Inside CHANEL, a „A Rebel at Heart” to pierwsza odsłona zapowiadanej tetralogii. Będzie ona stanowić o buncie, wolności, pasji i uroku oraz wartościach, które wyznawała w swoim życiu Chanel, a które do dziś inspirują kobiety na całym świecie.

Wybrałam kim chcę być i taka jestem” - tymi słowami Coco Chanel rozpoczyna się pierwszy z czterech odcinków serii Gabrielle. Za sprawą awangardy, którą skrywała jej dusza, projektantka stworzyła styl i stylizację, zrewolucjonizowała modę, żonglując przy tym tradycyjnymi kodami w kwestii biżuterii i zapachu. Kierowała się intuicją w każdej dziedzinie swego życia, odrzucają dogmaty i ustalone reguły. To ona zainicjowała postawę kobiet, która zachęca je do ubiegania się o wolność i do śmiałości, aby decydować o własnym istnieniu. Stała się wzorem do naśladowania za życia, a dzisiaj nadal inspiruje współczesne kobiety, bowiem jej światopogląd jest ponadczasowy i tak bardzo aktualny, szczególnie w obecnych czasach.

Gabrielle to nie imię, to pragnienie piękna, głos odwagi i zachęta, aby być sobą. „Gabrielle, A Rebel at Heart” - obowiązkowy film dla każdej kobiety!

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: video | Gabrielle Chanel | Chanel |

podobne artykuły