PL / EN
INEZ WASZKIEWICZ – NEW FACE Z AGENCJI MORE MODELS

INEZ WASZKIEWICZ – NEW FACE Z AGENCJI MORE MODELS

To spojrzenie mówi wszystko - dacie wiarę, że w wieku 16 lat można mieć takie portfolio?

Inez zaczęła karierę modelki z przytupem i pnie się coraz wyżej. Podopieczna agencji More Models została odkryta podczas castingów do najbardziej prestiżowego branżowego konkursu – The Look of the Year. Stanęła na podium z trzecim miejscem, by zaraz potem pojawić się u boku gwiazd, m.in. Charlotte Tomaszewskiej w najgłośniejszej kampanii tego roku – monochromatycznej realizacji Adama Plucińskiego ilustrującej kolekcję Zuo Corp+.

 

Mimo młodego wieku Inez ma spory dorobek i bardzo sprecyzowane plany na przyszłość. Elektryzująca osobowość, zawadiackie spojrzenie, dynamiczna natura i charyzma, które widoczne są nie tylko na zdjęciach ją przedstawiających, ale także na wybiegu, zaowocowały kolejnymi kontraktami. Realizacje w Mediolanie pod skrzydłami agencji WOMEN otworzyły przed młodą modelką drzwi  do Paryża i Nowego Jorku, dokąd w najbliższej przyszłości się wybiera.

 

W chwili obecnej Inez pracuje w Singapurze. Świat stoi przed nią otworem i wszystko wskazuje na to, że wkrótce jej nazwisko będzie tym, które nie schodzi z ust branży! 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Inez Waszkiewicz | More models | new face | modelki |

podobne artykuły