PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
IDEABANK WSPIERA SYLWIĘ KILIŚ W METAMORFOZIE KOBIET

IDEABANK WSPIERA SYLWIĘ KILIŚ W METAMORFOZIE KOBIET

IdeaBank ruszył z programem „Duma Przedsiębiorcy”, w ramach którego zaprosił do współpracy stylistkę i autorkę wielu metamorfoz, Sylwię Kiliś! Dowiedzcie się więcej!

Według badań społecznych, atrakcyjny wygląd od zawsze rodził pozytywne skojarzenia. Co więcej, osoby powszechnie uznawane za urodziwe, są oceniane lepiej przez otoczenie. Przypisuje się im zwykle całą gamę pożądanych cech – z reguły są one uważane za bardziej sympatyczne, inteligentne, uczciwe czy też wiarygodne. Wygląd zewnętrzny decyduje często także o tym, jakie miejsce zajmujemy w strukturze społecznej. W pewnym stopniu determinuje on także nasze relacje towarzyskie, czy też to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani np. w środowisku zawodowym.

 

 

Stylistka i autorka metamorfoz Sylwia Kiliś doskonale wie, jaki ogrom piękna skrywa się w ciele każdej kobiety. Sama nazywa je cudem. Czynione przez nią metamorfozy sprawiają, że jej klientki odzyskują wiarę w siebie, swoją atrakcyjność i na nowo odkrywają drzemiący w nich potencjał.

 

 

IdeaBank w programie Duma Przedsiębiorcy przygotował film, w którym Sylwia Kiliś opowiada o swojej pracy i pasji! Sprawdźcie koniecznie!

 

 

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Idea Bank | sylwia kiliś | sylwia kiliś salon | sylwia kiliś atelier | duma przedsiębiorcy |

podobne artykuły